| Naam | Modulaire lineaire actuator |
|---|---|
| Materiaal | Lagers van staal |
| Lange | 1001680MM |
| Diensten | OEM de diensten |
| Structuur | CNC-componenten |
| Naam | Enige Asrobot |
|---|---|
| Materiaal | Lagers van staal |
| Lange | 1001680MM |
| Diensten | OEM de diensten |
| Structuur | CNC-componenten |
| Standaard motoruitgang (W) | 200 |
|---|---|
| Nominale koppel (n · m) | 0,64 |
| Herhaalbare positioneringsnauwkeurigheid (mm) | ±0.08 |
| Max slag (mm) | 100-5000 mm/interval 50 mm |
| Specificatie van de timingbelt | 20 × 3 (lead 90 mm) |
| Standaard motoruitgang (W) | 1500 W |
|---|---|
| Nominale koppel (n · m) | 7.16 |
| Herhaalbare positioneringsnauwkeurigheid (mm) | ±0.08 |
| Max slag (mm) | 100-6000 mm/interval 50 mm |
| Specificatie van de timingbelt | 45 × 8 (lood 208 mm) |
| Herhaalbare positioneringsnauwkeurigheid ((mm) | ±0.1 |
|---|---|
| Nominale stuwkracht ((N) | 340 |
| Riembreedte (mm) | 46 |
| Hoogste stijfheid lineaire glijbaan ((mm) | W20XH15 |
| Verpakking Details | karton met schuim |
| Herhaalbare positioneringsnauwkeurigheid ((mm) | ±0.1 |
|---|---|
| Nominale stuwkracht ((N) | 765 |
| Riembreedte (mm) | 50 |
| Hoogste stijfheid lineaire glijbaan ((mm) | W23XH18 |
| Verpakking Details | karton met schuim |
| Naam | CNC lineaire glijbaan |
|---|---|
| Materiaal | Lagers van staal |
| Lange | 1001680MM |
| Diensten | OEM de diensten |
| Structuur | CNC-componenten |
| Nominaal koppel (N · m) | 0.16 |
|---|---|
| Herhaalbare positioneringsnauwkeurigheid ((mm) | ±0.02 |
| Maximale stuwkracht ((N) | 400 |
| Maximale snelheid ((mm/s) | 100 |
| Maximum slag (mm) | 300 |
| Duwende snelheid (mm/s) | 10 |
|---|---|
| Versnelling en vertraging (mm/s²) | 3000 |
| Ontruiming (mm) | Onder 0,2 |
| Herhaalbare positioneringsnauwkeurigheid (mm) | ± 0,05 |
| Slagvastheid/trilling (m/s²) | 50/20 |
| Maximale snelheid ((mm/s) | 2000 |
|---|---|
| Nominale stuwkracht (N) | 367 |
| Standaard slagtijd ((mm) | Interval 20-3050 mm/50 |
| Gordelbreedte | 45 |
| Lijnschuiver met hoge stijfheid | W23×H18 |