| nazwa | Liniowa śruba ruchu |
|---|---|
| Tworzywo | S55C, SCM420H |
| Typ nakrętki | Pojedyncza nakrętka $ podwójna nakrętka |
| Zastosowanie | Drukarka 3D/maszyna CNC |
| Komponent podstawowy | Silnik, łożysko, silnik, zbiornik ciśnieniowy |
| Powtarzalna dokładność pozycjonowania (MM) | ± 0,1 |
|---|---|
| Znamione pchnięcie (N) | 765 |
| Standardowy skok (mm)*3 | Odstęp 100-6000 mm/100 |
| Pojemność silnika serwomechanizmu AC (W) | 750 |
| Szerokość paska (mm) | 50 |
| nazwisko | Walcowana śruba kulowa |
|---|---|
| Materiał | S55C, SCM420H |
| Typ nakrętki | Pojedyncza nakrętka $ podwójna nakrętka |
| Zastosowanie | Drukarka 3D/maszyna CNC |
| Podstawowy składnik | Silnik, łożysko, silnik, zbiornik ciśnieniowy |
| Maksymalna prędkość (MM/s) | 2000 |
|---|---|
| Znamione pchnięcie (N) | 100 |
| Standardowy skok (mm) | Odstęp 20-3050 mm/50 |
| Szerokość paska | 25 |
| Liniowy suwak o wysokiej sztywności | W15 × H12.5 |
| Nazwa | Śruba do kuli uziemionej |
|---|---|
| Podstawowe komponenty | Łożysko |
| Długość | Dostosowana długość |
| Aplikacja | Części do obróbki CNC |
| Funkcja | Długa żywotność |
| Zastosowanie | Maszyny automatyczne |
|---|---|
| Masę (kg) | 5 |
| Efektowny udar | 100-3900 mm |
| obciążenie poziome | ≤12 kg |
| Prędkość ruchu | ≤2000 mm/s |
| nazwisko | Łącznik wału |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20°C do 80°C |
| Odporność na korozję | - Tak, proszę. |
| Dokładność | Wysoki |
| Słowo kluczowe | Łożysko kulkowe prowadnicy liniowej |
| Nazwa | Liniowa śruba ruchu |
|---|---|
| Tworzywo | S55C, SCM420H |
| Typ nakrętki | Pojedyncza nakrętka $ podwójna nakrętka |
| Aplikacja | Drukarka 3D/maszyna CNC |
| Podstawowy komponent | Silnik, łożysko, silnik, zbiornik ciśnieniowy |
| Repeatable positioning accuracy(mm) | ±0.08 |
|---|---|
| Lead (mm) | 40 |
| Max speed(mm/s) | 2000 |
| Rated thrust (N) | 204 |
| Standard stroke(mm) | 20-3050mm/50 interval |
| Powtarzalna dokładność pozycjonowania (MM) | ±0,08 |
|---|---|
| Max Stroke (MM) | 100-5000 mm/interwał 50 mm |
| Specyfikacja pasa rozrządu | 15 × 3 (ołów 78 mm) |
| Zwiększ wagę (na 100 mm skok kg) | 0,34 |
| Magnetyczny przełącznik trzciny | CS1-D-1M Typ styku, długość drutu 1M/CS1-DN-3 Contale Tranzystor NPN Typ NPN, Długość drutu 3M/CS1-D |