| Όνομα προϊόντος | Γραμμικά Guideways |
|---|---|
| Διάμετρος της σιδηροτροχιάς | 1563mm |
| Συνδυασμός πλάτους | 15-65 mm |
| Τύπος | Γραμμικός οδηγός κυλίσματος |
| Υλικό | ανοξείδωτο χάλυβα |
| Όνομα προϊόντος | Λεκτικός οδηγός στρογγυλοφόρου |
|---|---|
| Διάμετρος της σιδηροτροχιάς | 1563mm |
| Συνδυασμός πλάτους | 15-65 mm |
| Τύπος | Γραμμικός οδηγός κυλίσματος |
| Υλικό | ανοξείδωτο χάλυβα |
| Ονομασία προϊόντος | Λεκτικός οδηγός στρογγυλοφόρου |
|---|---|
| Διάμετρος της σιδηροτροχιάς | 1563mm |
| Συνδυασμός πλάτους | 15-65 mm |
| Τύπος | Γραμμικός οδηγός κυλίσματος |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Συστήματα κατασκευής | Κυλημένο νήμα |
|---|---|
| Διάρκεια | 10-160mm |
| Ονομασία | Γραμμική σφαιρική βίδα |
| Υλικό | S55C,SCM420H |
| Τύπος καρυδιών | Μονό καρύδι, διπλό καρύδι |
| Ονομασία | Υποστήριξη γραμμικού σιδηροδρομικού άξονα |
|---|---|
| Υλικό | Ανθεκτικά και Υψηλής Ποιότητας Υλικά |
| Σταθερότητα | Παρέχει σταθερή υποστήριξη |
| Συμφωνία | Συμβατό με διάφορους εξοπλισμούς |
| Διατήρηση | Μικρή συντήρηση |
| Όνομα προϊόντος | Γραμμικός φραγμός οδηγών |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβας ρουλεμάν |
| Βασικά συστατικά | Ρουλεμάν |
| Κωδικός προφόρτωσης | ZO, ZA, ZB |
| Ισχύουσες βιομηχανίες | Μηχανήματα |
| Ονομασία | Δύο άξονες γραμμικός οδηγός κυλίνδρων |
|---|---|
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Περιοχές εφαρμογής | Τμήματα επεξεργασίας CNC |
| Αριθμός μοντέλου | ΔΕΔ |
| Επικοινωνία | Τμήματα επεξεργασίας CNC |
| Ονομασία προϊόντος | Επιστροφή κύκλου σφαίρας γραμμική καθοδήγηση |
|---|---|
| Διάμετρος της σιδηροτροχιάς | 1563mm |
| Συνδυασμός πλάτους | 15-65 mm |
| Τύπος | Γραμμικός οδηγός κυλίσματος |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Ονομασία προϊόντος | γραμμική ράγα οδηγών |
|---|---|
| Διάμετρος της σιδηροτροχιάς | 1563mm |
| Συνδυασμός πλάτους | 15-65 mm |
| Τύπος | Γραμμικός οδηγός κυλίσματος |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Όνομα | Γραμμικό ρυμουλκούμενο φλάντζας |
|---|---|
| Τύπος | Λειτουργία: |
| Χαρακτηριστικό | Αντί τριβής, χαμηλός θόρυβος, μακρά διάρκεια ζωής |
| Εκτέλεση | Υψηλή ταχύτητα |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 ° C έως 80 ° C |