| Nazwa produktu | Prowadnice liniowe |
|---|---|
| Szerokość kolei przewodniej | 15-63mm |
| CombiWidth of Wysokość | 15-65mm |
| Typ | Prowadnica liniowa |
| Tworzywo | stal nierdzewna |
| Nazwa produktu | Przewodnik liniowy łożyska kulki |
|---|---|
| Szerokość kolei przewodniej | 15-63mm |
| CombiWidth of Wysokość | 15-65mm |
| Typ | Prowadnica liniowa |
| Tworzywo | stal nierdzewna |
| Nazwa produktu | Przewodnik liniowy łożyska kulki |
|---|---|
| Szerokość kolei przewodniej | 15-63mm |
| CombiWidth of Wysokość | 15-65mm |
| Rodzaj | Prowadnica liniowa |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Proces produkcji | Walcowana nić |
|---|---|
| Długość | 10-160mm |
| nazwisko | Liniowa śruba kulowa |
| Materiał | S55C, SCM420H |
| Typ nakrętki | Pojedyncza nakrętka $ podwójna nakrętka |
| nazwisko | Liniowe obsługa wału szynowego |
|---|---|
| Materiał | Trwałe i wysokiej jakości materiały |
| Stabilność | Zapewnia stabilne wsparcie |
| Zgodność | Kompatybilny z różnymi urządzeniami |
| Konserwacja | Niskie koszty utrzymania |
| Nazwa produktu | Blok przewodnika liniowego |
|---|---|
| Tworzywo | Stal łożyskowa |
| Podstawowe komponenty | Łożysko |
| Kod obciążania wstępnego | ZO, ZA, ZB |
| Obowiązujące branże | Maszyneria |
| nazwisko | Przewodnik liniowy w rolce do podwójnej osi |
|---|---|
| Materiał | Aluminium |
| Obszary zastosowania | Części do obróbki CNC |
| Numer modelu | LGD |
| Aookacja | Części do obróbki CNC |
| Nazwa produktu | Recyrkulacyjny przewodnik liniowy |
|---|---|
| Szerokość kolei przewodniej | 15-63mm |
| CombiWidth of Wysokość | 15-65mm |
| Rodzaj | Prowadnica liniowa |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Nazwa produktu | prowadnica liniowa |
|---|---|
| Szerokość kolei przewodniej | 15-63mm |
| CombiWidth of Wysokość | 15-65mm |
| Rodzaj | Prowadnica liniowa |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Nazwa | Liniowe łożysko kołnierza |
|---|---|
| Typ | Łożysko kulkowe liniowe, liniowe |
| Funkcja | Antykriction, niski hałas, długa żywotność LM6UU, długa życie, wysoka jakość |
| Wydajność | Duża prędkość |
| Temperatura pracy | -20 ° C do 80 ° C. |