| Ürün adı | Lineer Kızaklar |
|---|---|
| Kılavuz Rayın Genişliği | 15-63mm |
| Yükseklik kombinasyonu | 15-65mm |
| Tip | Doğrusal Yuvarlanma Kılavuzu |
| Malzeme | paslanmaz çelik |
| Ürün adı | Top taşıyan doğrusal kılavuz |
|---|---|
| Kılavuz Rayın Genişliği | 15-63mm |
| Yükseklik kombinasyonu | 15-65mm |
| Tip | Doğrusal Yuvarlanma Kılavuzu |
| Malzeme | paslanmaz çelik |
| Ürün Adı | Top taşıyan doğrusal kılavuz |
|---|---|
| Kılavuz Rayın Genişliği | 15-63mm |
| Yükseklik kombinasyonu | 15-65mm |
| Tip | Doğrusal Yuvarlanma Kılavuzu |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Üretim süreci | Haddelenmiş İplik |
|---|---|
| Uzunluk | 10-160mm |
| Adı | Doğrusal top vidası |
| Malzeme | S55C, SCM420H |
| Somun Tipi | Tek fındık $ çift fındık |
| Adı | Doğrusal Rail Mil Desteği |
|---|---|
| Malzeme | Kalıcı ve Kaliteli Malzemeler |
| istikrar | İstikrarlı destek sağlar |
| Uyumluluk | Çeşitli ekipmanlarla uyumlu |
| Bakım | Düşük bakım |
| Ürün Adı | Doğrusal Kılavuz Bloku |
|---|---|
| Malzeme | Rulman çeliği |
| Çekirdek Bileşenler | Rulman |
| Ön yük kodu | ZO,ZA,ZB |
| Uygulanabilir endüstriler | Makine |
| Adı | Çift eksenli silindir doğrusal kılavuz |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum |
| Uygulama alanları | CNC işleme parçaları |
| Model Numarası | LGD |
| Aookucation | CNC işleme parçaları |
| Ürün Adı | Devridaim top lineer kılavuz |
|---|---|
| Kılavuz Rayın Genişliği | 15-63mm |
| Yükseklik kombinasyonu | 15-65mm |
| Tip | Doğrusal Yuvarlanma Kılavuzu |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Ürün Adı | lineer kılavuz rayı |
|---|---|
| Kılavuz Rayın Genişliği | 15-63mm |
| Yükseklik kombinasyonu | 15-65mm |
| Tip | Doğrusal Yuvarlanma Kılavuzu |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| İsim | Doğrusal flanşlı rulman |
|---|---|
| Tip | Doğrusal, doğrusal hareketli kayma bilyası yatağı |
| Özellik | Anti-FRICTION, DÜŞÜK Gürültü, Uzun Yaşam Doğrusal Rulman LM6UU, Uzun Yaşam, Yüksek Kalite |
| Performans | Yüksek hız |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ° C ila 80 ° C |