| Productnaam | Lineaire Leibanen |
|---|---|
| Breedte van de geleidingsrail | 1563mm |
| CombiWidth Of Height | 15-65 mm |
| Type | Lineaire rollgids |
| Materiaal | roestvrij staal |
| Productnaam | Lijnleiding voor een kogellager |
|---|---|
| Breedte van de geleidingsrail | 1563mm |
| CombiWidth Of Height | 15-65 mm |
| Type | Lineaire rollgids |
| Materiaal | roestvrij staal |
| Productnaam | Lijnleiding voor een kogellager |
|---|---|
| Breedte van de geleidingsrail | 1563mm |
| CombiWidth Of Height | 15-65 mm |
| Type | Lineaire rollgids |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Vervaardigingsproces | Gerolde Draad |
|---|---|
| Lange | 10-160mm |
| Naam | Lineaire kogelschroef |
| Materiaal | S55C,SCM420H |
| Noottype | Eenvoudige Noot$ Dubbele Noot |
| Naam | Lineaire steun voor de schacht van het spoor |
|---|---|
| Materiaal | Duurzaam en van hoge kwaliteit materiaal |
| Stabiliteit | Biedt stabiele ondersteuning |
| Verenigbaarheid | Compatibel met verschillende apparatuur |
| Onderhoud | Een laag onderhoud |
| Productnaam | Lineair Gidsblok |
|---|---|
| Materiaal | Dragend staal |
| Kerncomponenten | Handelswijze |
| Vooraf geladen code | ZO, ZA, ZB |
| Toepasselijke industrieën | machines |
| Naam | Doppel-assige lineaire gids voor rollen |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium |
| Toepassingsgebieden | delen voor cnc-bewerking |
| Modelnummer | LGD |
| Aanwezigheid | delen voor cnc-bewerking |
| Productnaam | Lijnrijke gids voor recirculerende ballen |
|---|---|
| Breedte van de geleidingsrail | 1563mm |
| CombiWidth Of Height | 15-65 mm |
| Type | Lineaire rollgids |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Productnaam | lineair gidsspoor |
|---|---|
| Breedte van de geleidingsrail | 1563mm |
| CombiWidth Of Height | 15-65 mm |
| Type | Lineaire rollgids |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Naam | Lineaire flenslagers |
|---|---|
| Type | Lineaire,lineaire beweging glijballagers |
| Functie | Anti-wrijving, laag geluid, lange levensduur |
| Prestatie | Hoge snelheid |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ° C tot 80 ° C |