| نام | پیچ توپ |
|---|---|
| اجزای اصلی | بلبرینگ |
| طول | طول سفارشی |
| کاربرد | قطعات ماشینکاری CNC |
| ویژگی | عمر عملیاتی طولانی |
| نام | ربات تک محوره |
|---|---|
| مواد | فولاد بلبرینگ |
| طول | 100-1680 میلی متر |
| سرویس | خدمات OEM |
| ساختار | قطعات CNC |
| نام | پیچ توپ |
|---|---|
| اجزای اصلی | بلبرینگ |
| طول | طول سفارشی |
| کاربرد | قطعات ماشینکاری CNC |
| ویژگی | عمر عملیاتی طولانی |
| نام | پیچ توپ رول شده |
|---|---|
| مواد | S55C ، SCM420H |
| نوع مهره | مهره تک $ $ دوتایی |
| برنامه | چاپگر سه بعدی/ ماشین CNC |
| جزء اصلی | موتور، بلبرینگ، موتور، مخزن تحت فشار |
| نام | ربات تک محوره |
|---|---|
| مواد | فولاد بلبرینگ |
| طول | 100-1680 میلی متر |
| خدمات | خدمات OEM |
| ساختار | قطعات CNC |
| سرعت فشار (mm/s) | 20 |
|---|---|
| شتاب و کاهش سرعت (mm/s²) | 3000 |
| فاصله (میلی متر) | زیر 0.2 |
| دقت موقعیت یابی قابل تکرار (MM) | 0.05 ± |
| مقاومت در برابر ضربه / لرزش (m/s²) | 50/20 |
| خروجی استاندارد موتور (W) | 200W/400W |
|---|---|
| گشتاور امتیاز (NM) | 0.64/1.27 |
| حداکثر گشتاور ورودی مجاز (NM) | 9 |
| درجه پیچ | نورد C7 (نسبت باریک 1: 62.5) |
| دقت موقعیت دهی قابل تکرار ((ملی متر) | 0.02 ± |
| Standard motor power(W) | 400W |
|---|---|
| Repeatable positioning | ±0.01 |
| Max stroke (mm)*2 | 1050 |
| Screw specification | 1605/1610/1616/1620(Slenderness ratio1:62.5) |
| Screw grade | C7 rolling |
| standard motor power (W) | 750W |
|---|---|
| Repeatable positioning accuracy(mm) | ±0.01 |
| Max stroke(mm)*2 | 1250 |
| Screw specification | 2005/2010/2020/2040(Slenderness ratio1:70) |
| Screw grade | C7 rolling |
| دقت موقعیت یابی قابل تکرار (MM) | 0.01 ± |
|---|---|
| سکته مغزی استاندارد (میلی متر) | فاصله 50-1250 میلی متر/50 |
| ظرفیت موتور سرویس دهنده AC (W) | 400 |
| قطر بیرونی پیچ (میلی متر) | c7φ16 |
| اتصال (میلی متر) | 10 × 14 |