| Naam | Ground Ball Schroef |
|---|---|
| Kerncomponenten | Handelswijze |
| Lengte | Aangepaste lengte |
| Sollicitatie | CNC-bewerkingsonderdelen |
| Functie | Het lange Werkende Leven |
| Naam | Enige Asrobot |
|---|---|
| Materiaal | Lagers van staal |
| Lange | 1001680MM |
| Service | OEM de diensten |
| Structuur | CNC-componenten |
| Naam | Ground Ball Schroef |
|---|---|
| Kerncomponenten | Handelswijze |
| Lengte | Aangepaste lengte |
| Sollicitatie | CNC-bewerkingsonderdelen |
| Functie | Het lange Werkende Leven |
| Naam | Gerolde Balschroef |
|---|---|
| Materiaal | S55C,SCM420H |
| Noottype | Eenvoudige Noot$ Dubbele Noot |
| Sollicitatie | 3D-printer/CNC-machine |
| Kerncomponent | Motor, lager, motor, drukvat |
| Naam | Enige Asrobot |
|---|---|
| Materiaal | Lagers van staal |
| Lange | 1001680MM |
| Diensten | OEM de diensten |
| Structuur | CNC-componenten |
| Duwende snelheid (mm/s) | 20 |
|---|---|
| Versnelling en vertraging (mm/s²) | 3000 |
| Ontruiming (mm) | Onder 0,2 |
| Herhaalbare positioneringsnauwkeurigheid (mm) | ± 0,05 |
| Slagvastheid/trilling (m/s²) | 50/20 |
| Standaard motorvermogen (W) | 200 W/400 W |
|---|---|
| Nominaal koppel ((Nm) | 0.64/1.27 |
| Maximaal toegestane inlaatkoppel ((Nm) | 9 |
| Schroefklasse | C7 Rolling (Slenderness ratio1:62.5) |
| Herhaalbare positioneringsnauwkeurigheid ((mm) | ±0.02 |
| Standard motor power(W) | 400W |
|---|---|
| Repeatable positioning | ±0.01 |
| Max stroke (mm)*2 | 1050 |
| Screw specification | 1605/1610/1616/1620(Slenderness ratio1:62.5) |
| Screw grade | C7 rolling |
| standard motor power (W) | 750W |
|---|---|
| Repeatable positioning accuracy(mm) | ±0.01 |
| Max stroke(mm)*2 | 1250 |
| Screw specification | 2005/2010/2020/2040(Slenderness ratio1:70) |
| Screw grade | C7 rolling |
| Herhaalbare positioneringsnauwkeurigheid (mm) | ± 0,01 |
|---|---|
| Standaard slag (mm) | 50-1250 mm/50 interval |
| AC -servo motorcapaciteit (W) | 400 |
| Schroef de buitenste diameter (mm) | C7φ16 |
| Koppeling (mm) | 10 × 14 |