| Όνομα προϊόντος | Γραμμικά Guideways |
|---|---|
| Διάμετρος της σιδηροτροχιάς | 1563mm |
| Συνδυασμός πλάτους | 15-65 mm |
| Τύπος | Γραμμικός οδηγός κυλίσματος |
| Υλικό | ανοξείδωτο χάλυβα |
| Όνομα προϊόντος | Γραμμικό οδηγό Slider |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβας ρουλεμάν |
| Βασικά συστατικά | Ρουλεμάν |
| Κωδικός προφόρτωσης | ZO, ZA, ZB |
| Ισχύουσες βιομηχανίες | Μηχανήματα |
| Ονομασία προϊόντος | Επιστροφή κύκλου σφαίρας γραμμική καθοδήγηση |
|---|---|
| Διάμετρος της σιδηροτροχιάς | 1563mm |
| Συνδυασμός πλάτους | 15-65 mm |
| Τύπος | Γραμμικός οδηγός κυλίσματος |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Συστήματα κατασκευής | Κυλημένο νήμα |
|---|---|
| Διάρκεια | 10-160mm |
| Ονομασία | Γραμμική σφαιρική βίδα |
| Υλικό | S55C,SCM420H |
| Τύπος καρυδιών | Μονό καρύδι, διπλό καρύδι |
| Ταχύτητα ώθησης (mm/s) | 20 |
|---|---|
| Επιτάχυνση και επιβράδυνση (mm/s²) | 3000 |
| Διάκενο (mm) | Κάτω από 0,2 |
| Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια τοποθέτησης (mm) | ± 0,05 |
| Αντοχή σε κρούση/Δονήσεις (m/s²) | 50/20 |
| Τυπική έξοδος κινητήρα (W) | 750W |
|---|---|
| Βαθμολογημένη ροπή (n · m) | 2.4 |
| Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια τοποθέτησης (mm) | ±0.08 |
| Max Stroke (mm) | 100-6000mm/διάστημα 50mm |
| Προδιαγραφή ζώνης χρονισμού | 45 × 5 (μολύβδου 125mm) |
| Όνομα προϊόντος | Γραμμικό οδηγό Slider |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβας ρουλεμάν |
| Βασικά συστατικά | Ρουλεμάν |
| Κωδικός προφόρτωσης | ZO, ZA, ZB |
| Ισχύουσες βιομηχανίες | Μηχανήματα |
| Τυπική έξοδος κινητήρα (W) | 200 |
|---|---|
| Βαθμολογημένη ροπή (n · m) | 0,64 |
| Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια τοποθέτησης (mm) | ±0.08 |
| Max Stroke (mm) | 100-5000mm/διάστημα 50mm |
| Προδιαγραφή ζώνης χρονισμού | 20 × 3 (μολύβδου 90mm) |
| Τυπική έξοδος κινητήρα (W) | 400W |
|---|---|
| Βαθμολογημένη ροπή (n · m) | 1.27 |
| Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια τοποθέτησης (mm) | ±0.08 |
| Max Stroke (mm) | 100-6000mm/διάστημα 50mm |
| Προδιαγραφή ζώνης χρονισμού | 30 × 5 (μολύβδου 100mm) |
| Τυπική έξοδος κινητήρα (W) | 1500W |
|---|---|
| Βαθμολογημένη ροπή (n · m) | 7.16 |
| Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια τοποθέτησης (mm) | ±0.08 |
| Max Stroke (mm) | 100-6000mm/διάστημα 50mm |
| Προδιαγραφή ζώνης χρονισμού | 45 × 8 (οδηγός 208mm) |