| Ονομασία του προϊόντος | Φλάνγκες με γραμμικό σφαιρικό ρουλέν |
|---|---|
| Υλικό | Σιδηροφόρο |
| Διάρκεια | 10240mm |
| Εφαρμογή | Μέρη επεξεργασίας CNC |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καρτόνι |
| Ονομα | Γραμμικό ρυμουλκούμενο φλάντζας |
|---|---|
| Τύπος | Λειτουργία: |
| Χαρακτηριστικό | Αντί τριβής, χαμηλός θόρυβος, μακρά διάρκεια ζωής |
| Εκτέλεση | Υψηλή ταχύτητα |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 80°C |
| όνομα | Ενιαίο ρομπότ άξονα |
|---|---|
| Υλικό | Σιδηροφόρο |
| Μήκος | 1001680MM |
| Υπηρεσία | Υπηρεσίες cOem |
| ΔΟΜΑΣΙΑ | Συστατικά CNC |
| Ονομα | γραμμικό ρουλεμάν |
|---|---|
| Τύπος | Λειτουργία: |
| Χαρακτηριστικό | Αντί τριβής, χαμηλός θόρυβος, μακρά διάρκεια ζωής |
| Πακέτο | Κουτί, πλαστική σακούλα, κιβώτια, πλαστική + κιβώτιο |
| Δείγμα | Διαθέσιμος, δεχτείτε |
| Ονομασία | Οδική μονάδα διαδρόμου ελαστικών |
|---|---|
| Αριθμός μοντέλου | ΣΤΒ/ΤΒΡ |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Εφαρμογή | Μηχανή CNC |
| Πιστοποιητικό | ISO9001, ISO14001, ISO18001 |
| Ονομασία | γραμμικό ρουλεμάν |
|---|---|
| Δομή | Ρουλεμάν γραμμικής κίνησης |
| Χαρακτηριστικά | Η ομαλή και ακριβής κίνηση |
| Ακριβότητα | Υψηλή ακρίβεια |
| Ειδικότητα | Αντί τριβής, χαμηλός θόρυβος, μακρά διάρκεια ζωής |
| Ονομασία | Μικρό γραμμικό ρουλεμάν |
|---|---|
| Τύπος | Λειτουργία: |
| Ειδικότητα | Αντί τριβής, χαμηλός θόρυβος, μακρά διάρκεια ζωής |
| επιδόσεις | Υψηλή ταχύτητα |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 80°C |
| Όνομα | Γραμμικό ρυμουλκούμενο φλάντζας |
|---|---|
| Τύπος | Λειτουργία: |
| Χαρακτηριστικό | Αντί τριβής, χαμηλός θόρυβος, μακρά διάρκεια ζωής |
| Εκτέλεση | Υψηλή ταχύτητα |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 ° C έως 80 ° C |
| Ονομασία | γραμμικό ρουλεμάν |
|---|---|
| Τύπος | Λειτουργία: |
| Ειδικότητα | Αντί τριβής, χαμηλός θόρυβος, μακρά διάρκεια ζωής |
| επιδόσεις | Υψηλή τρέχοντας απόδοση |
| Χρήση | Βιομηχανικές και μηχανικές εφαρμογές |
| Ονομασία | Μοντυλοποιημένος γραμμικός ενεργοποιητής |
|---|---|
| Υλικό | Σιδηροφόρο |
| Διάρκεια | 1001680MM |
| Υπηρεσία | Υπηρεσίες cOem |
| Δομή | Συστατικά CNC |