| Ονομασία προϊόντος | Γραμμικός φραγμός οδηγών |
|---|---|
| Υλικό | Σιδηροφόρο |
| Βασικά συστατικά | Κουρέματα |
| Κωδικός προφόρτωσης | ZO, ZA, ZB |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Μηχανήματα |
| Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια τοποθέτησης (mm) | ±0.1 |
|---|---|
| Ονομαστική ώθηση (N) | 340 |
| Πλάτος ζώνης (mm) | 46 |
| Υψηλής ακαμψίας γραμμική ολίσθηση (mm) | W20XH15 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καρτόνι με αφρό |
| Όνομα προϊόντος | Γραμμικά Guideways |
|---|---|
| Διάμετρος της σιδηροτροχιάς | 1563mm |
| Συνδυασμός πλάτους | 15-65 mm |
| Τύπος | Γραμμικός οδηγός κυλίσματος |
| Υλικό | ανοξείδωτο χάλυβα |
| Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια τοποθέτησης (mm) | ±0.1 |
|---|---|
| Ονομαστική ώθηση (N) | 765 |
| Πλάτος ζώνης (mm) | 50 |
| Υψηλής ακαμψίας γραμμική ολίσθηση (mm) | W23XH18 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καρτόνι με αφρό |
| Ονομασία | Λεωνικό σιδηροδρομικό μπλοκ καθοδήγησης |
|---|---|
| Αριθμός μοντέλου | ΣΤΒ/ΤΒΡ |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Εφαρμογή | Μηχανή CNC |
| Πιστοποιητικό | ISO9001, ISO14001, ISO18001 |
| Τυπική έξοδος κινητήρα (W) | 200W |
|---|---|
| Βαθμολογημένη ροπή (nm) | 0,64 |
| Βαθμός βιδωτό | C7 rolling (αναλογία slenderness 1: 52.5) |
| Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια τοποθέτησης (mm) | ± 0,02 |
| Εγκεφαλικό επεισόδιο (mm) | 30,50,100,150,180,200,250,300,350 |
| Ονομα | Μικρό γραμμικό ρουλεμάν |
|---|---|
| Τύπος | Λειτουργία: |
| Χαρακτηριστικό | Αντί τριβής, χαμηλός θόρυβος, μακρά διάρκεια ζωής |
| Εκτέλεση | Υψηλή ταχύτητα |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 80°C |
| Όνομα προϊόντος | Φλάνγκες με γραμμικό σφαιρικό ρουλέν |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβας ρουλεμάν |
| Μήκος | 10240mm |
| Εφαρμογή | Ανταλλακτικά κατεργασίας CNC |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Χαρτοκιβώτιο |
| Ονομασία | Κυλημένη βίδα σφαιρών |
|---|---|
| Υλικό | S55C,SCM420H |
| Τύπος καρυδιών | Μονό καρύδι, διπλό καρύδι |
| Εφαρμογή | 3D εκτυπωτής/μηχανή CNC |
| Τμήμα πυρήνων | Μηχανή, ρουλεμάν, κινητήρας, δοχείο πίεσης |
| Όνομα προϊόντος | Γραμμικός φραγμός οδηγών |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβας ρουλεμάν |
| Βασικά συστατικά | Ρουλεμάν |
| Κωδικός προφόρτωσης | ZO, ZA, ZB |
| Ισχύουσες βιομηχανίες | Μηχανήματα |