| Nazwa produktu | Prowadnice liniowe |
|---|---|
| Szerokość kolei przewodniej | 15-63mm |
| CombiWidth of Wysokość | 15-65mm |
| Typ | Prowadnica liniowa |
| Tworzywo | stal nierdzewna |
| Nazwa produktu | Liniowy suwak przewodnia |
|---|---|
| Tworzywo | Stal łożyskowa |
| Podstawowe komponenty | Łożysko |
| Kod obciążania wstępnego | ZO, ZA, ZB |
| Obowiązujące branże | Maszyneria |
| Nazwa produktu | Recyrkulacyjny przewodnik liniowy |
|---|---|
| Szerokość kolei przewodniej | 15-63mm |
| CombiWidth of Wysokość | 15-65mm |
| Rodzaj | Prowadnica liniowa |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Proces produkcji | Walcowana nić |
|---|---|
| Długość | 10-160mm |
| nazwisko | Liniowa śruba kulowa |
| Materiał | S55C, SCM420H |
| Typ nakrętki | Pojedyncza nakrętka $ podwójna nakrętka |
| Prędkość pchania (mm/s) | 20 |
|---|---|
| Przyspieszenie i opóźnienie (mm/s²) | 3000 |
| Luz (mm) | Poniżej 0,2 |
| Powtarzalna dokładność pozycjonowania (MM) | ± 0,05 |
| Odporność na uderzenia/wibracje (m/s²) | 50/20 |
| Standardowe wyjście silnika (W) | 750 W. |
|---|---|
| Znamiony moment obrotowy (n · m) | 2.4 |
| Powtarzalna dokładność pozycjonowania (MM) | ±0,08 |
| Max Stroke (MM) | 100-6000 mm/interwał 50 mm |
| Specyfikacja pasa rozrządu | 45 × 5 (ołów 125 mm) |
| Nazwa produktu | Liniowy suwak przewodnia |
|---|---|
| Tworzywo | Stal łożyskowa |
| Podstawowe komponenty | Łożysko |
| Kod obciążania wstępnego | ZO, ZA, ZB |
| Obowiązujące branże | Maszyneria |
| Standardowe wyjście silnika (W) | 200 |
|---|---|
| Znamiony moment obrotowy (n · m) | 0,64 |
| Powtarzalna dokładność pozycjonowania (MM) | ±0,08 |
| Max Stroke (MM) | 100-5000 mm/interwał 50 mm |
| Specyfikacja pasa rozrządu | 20 × 3 (ołów 90 mm) |
| Standardowe wyjście silnika (W) | 400 W. |
|---|---|
| Znamiony moment obrotowy (n · m) | 1.27 |
| Powtarzalna dokładność pozycjonowania (MM) | ±0,08 |
| Max Stroke (MM) | 100-6000 mm/interwał 50 mm |
| Specyfikacja pasa rozrządu | 30 × 5 (ołów 100 mm) |
| Standardowe wyjście silnika (W) | 1500 W. |
|---|---|
| Znamiony moment obrotowy (n · m) | 7.16 |
| Powtarzalna dokładność pozycjonowania (MM) | ±0,08 |
| Max Stroke (MM) | 100-6000 mm/interwał 50 mm |
| Specyfikacja pasa rozrządu | 45 × 8 (ołów 208 mm) |