| Ürün adı | Lineer Kızaklar |
|---|---|
| Kılavuz Rayın Genişliği | 15-63mm |
| Yükseklik kombinasyonu | 15-65mm |
| Tip | Doğrusal Yuvarlanma Kılavuzu |
| Malzeme | paslanmaz çelik |
| Ürün Adı | Doğrusal kılavuz kaydırıcı |
|---|---|
| Malzeme | Rulman çeliği |
| Çekirdek Bileşenler | Rulman |
| Ön yük kodu | ZO,ZA,ZB |
| Uygulanabilir endüstriler | Makine |
| Ürün Adı | Devridaim top lineer kılavuz |
|---|---|
| Kılavuz Rayın Genişliği | 15-63mm |
| Yükseklik kombinasyonu | 15-65mm |
| Tip | Doğrusal Yuvarlanma Kılavuzu |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Üretim süreci | Haddelenmiş İplik |
|---|---|
| Uzunluk | 10-160mm |
| Adı | Doğrusal top vidası |
| Malzeme | S55C, SCM420H |
| Somun Tipi | Tek fındık $ çift fındık |
| İtme hızı (mm/s) | 20 |
|---|---|
| Hızlanma ve yavaşlama(mm/s²) | 3000 |
| Açıklık (mm) | 0,2'nin altında |
| Tekrarlanabilir konumlandırma doğruluğu (mm) | ± 0.05 |
| Darbe dayanımı/Titreşim (m/s²) | 50/20 |
| Standart Motor Çıkışı (W) | 750W |
|---|---|
| Nominal tork (n · m) | 2.4 |
| Tekrarlanabilir konumlandırma doğruluğu (mm) | ±0,08 |
| Max inme (mm) | 100-6000mm/aralık 50mm |
| Zamanlama Kayışı Spesifikasyonu | 45 × 5 (kurşun 125mm) |
| Ürün Adı | Doğrusal kılavuz kaydırıcı |
|---|---|
| Malzeme | Rulman çeliği |
| Çekirdek Bileşenler | Rulman |
| Ön yük kodu | ZO,ZA,ZB |
| Uygulanabilir endüstriler | Makine |
| Standart Motor Çıkışı (W) | 200 |
|---|---|
| Nominal tork (n · m) | 0.64 |
| Tekrarlanabilir konumlandırma doğruluğu (mm) | ±0,08 |
| Max inme (mm) | 100-5000mm/aralık 50mm |
| Zamanlama Kayışı Spesifikasyonu | 20 × 3 (kurşun 90mm) |
| Standart Motor Çıkışı (W) | 400W |
|---|---|
| Nominal tork (n · m) | 1.27 |
| Tekrarlanabilir konumlandırma doğruluğu (mm) | ±0,08 |
| Max inme (mm) | 100-6000mm/aralık 50mm |
| Zamanlama Kayışı Spesifikasyonu | 30 × 5 (kurşun 100 mm) |
| Standart Motor Çıkışı (W) | 1500W |
|---|---|
| Nominal tork (n · m) | 7.16 |
| Tekrarlanabilir konumlandırma doğruluğu (mm) | ±0,08 |
| Max inme (mm) | 100-6000mm/aralık 50mm |
| Zamanlama Kayışı Spesifikasyonu | 45 × 8 (kurşun 208mm) |