| Υλικό | Προσαρμογή που υποστηρίζεται |
|---|---|
| Βαθμός Ακρίβειας | C3,C5,C7,C10 |
| Πρώτη ύλη ξηρών καρπών | SCM420H |
| Τύπος καρυδιών | SFU, SFI, SFS, SFY, SFNU,SFNI, SFA, SFDC, SFK, SCI. DFU, DFI, DFS, DFDC |
| Μέγιστο αρχικό μήκος | 100-7500mm |
| Ονομασία | Μονάδα υποστήριξης |
|---|---|
| Βασικό υλικό | Σιδηροφόρο |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Προσαρμόστε | Υποστήριξη |
| Τύπος | FF/FK |
| Ονομασία | Μονάδες υποστήριξης |
|---|---|
| Βασικό υλικό | Σιδηροφόρο |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Προσαρμόστε | Υποστήριξη |
| Τύπος | ΕΣ/ΕΣ |
| Standard motor output (W) | 100W |
|---|---|
| Repeatable positioning accuracy(mm) | ±0.02 |
| Rated torque(N ·m) | 0.32 |
| Screw specification | 1210/1205 |
| Max load (kg) | 20 |
| Standard motor output (W) | 50W |
|---|---|
| Repeatable positioning accuracy(mm) | ±0.02 |
| Rated torque(N ·m) | 0.16 |
| Screw specification | 802 |
| Max speed (mm/s) | 100 |
| Υλικό | Προσαρμογή που υποστηρίζεται |
|---|---|
| Βαθμός Ακρίβειας | C3,C5,C7,C10 |
| Πρώτη ύλη ξηρών καρπών | SCM420H |
| Τύπος καρυδιών | SFU, SFI, SFS, SFY, SFNU,SFNI, SFA, SFDC, SFK, SCI. DFU, DFI, DFS, DFDC |
| Μέγιστο αρχικό μήκος | 100-7500mm |
| Ονομα | Ηλεκτρικός κύλινδρος |
|---|---|
| Τύπος | Π.Χ. |
| Χρώμα | Γκρι |
| Στόχος | 50 τόνοι |
| Ακριβότητα θέσης | ± 0,005 mm |
| Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια τοποθέτησης (mm) | ± 0,01 |
|---|---|
| Τυποποιημένη στροφή (mm) | 25-450mm/25 διάστημα |
| AC Servo Motor χωρητικότητα (W) | 400 |
| Βιδική εξωτερική διάμετρο (mm) | C7φ16 |
| Σύζευξη (mm) | 10 × 14 |
| Ταχύτητα ώθησης (mm/s) | 20 |
|---|---|
| Επιτάχυνση και επιβράδυνση (mm/s²) | 3000 |
| Διάκενο (mm) | Κάτω από 0,2 |
| Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια τοποθέτησης (mm) | ± 0,05 |
| Αντοχή σε κρούση/Δονήσεις (m/s²) | 50/20 |
| Μέγιστη ταχύτητα ((mm/s) | 2000 |
|---|---|
| Ονομαστική ώθηση (N) | 367 |
| Τυποποιημένη στροφή (mm) | Διαστήματα 20-3050 mm/50 |
| πλάτος ζώνης | 45 |
| Μεγάλη ακαμψία γραμμικό διακανονιστή | W23 × H18 |