| Malzeme | Özelleştirme Desteklenir |
|---|---|
| Doğruluk Derecesi | C3,C5,C7,C10 |
| Somun hammaddesi | SCM420H |
| Somun Tipi | SFU, SFI, SFS, SFY, SFNU,SFNI, SFA, SFDC, SFK, SCI. DFU, DFI, DFS, DFDC |
| Maksimum orijinal uzunluk | 100-7500MM |
| Adı | Destek birimi |
|---|---|
| Ana Malzeme | Rulman çeliği |
| Renk | Siyah |
| Özelleştir | Destek |
| Türü | FF/FK |
| Adı | Destek Birimleri |
|---|---|
| Ana Malzeme | Rulman çeliği |
| Renk | Siyah |
| Özelleştir | Destek |
| Türü | EK/EF |
| Standard motor output (W) | 100W |
|---|---|
| Repeatable positioning accuracy(mm) | ±0.02 |
| Rated torque(N ·m) | 0.32 |
| Screw specification | 1210/1205 |
| Max load (kg) | 20 |
| Standard motor output (W) | 50W |
|---|---|
| Repeatable positioning accuracy(mm) | ±0.02 |
| Rated torque(N ·m) | 0.16 |
| Screw specification | 802 |
| Max speed (mm/s) | 100 |
| Malzeme | Özelleştirme Desteklenir |
|---|---|
| Doğruluk Derecesi | C3,C5,C7,C10 |
| Somun hammaddesi | SCM420H |
| Somun Tipi | SFU, SFI, SFS, SFY, SFNU,SFNI, SFA, SFDC, SFK, SCI. DFU, DFI, DFS, DFDC |
| Maksimum orijinal uzunluk | 100-7500MM |
| Adı | elektrikli silindir |
|---|---|
| Türü | ÖRNEĞİN |
| Renk | Gri |
| İtme | 50 Ton |
| Konumlandırma doğruluğu | ±0,005 mm |
| Tekrarlanabilir konumlandırma doğruluğu (mm) | ± 0.01 |
|---|---|
| Standart İnme (mm) | 25-450mm/25 aralık |
| AC Servo Motor Kapasitesi (W) | 400 |
| Vidalı dış çap (mm) | C7φ16 |
| Bağlantı (mm) | 10 × 14 |
| İtme hızı (mm/s) | 20 |
|---|---|
| Hızlanma ve yavaşlama(mm/s²) | 3000 |
| Açıklık (mm) | 0,2'nin altında |
| Tekrarlanabilir konumlandırma doğruluğu (mm) | ± 0.05 |
| Darbe dayanımı/Titreşim (m/s²) | 50/20 |
| Maksimum hız (mm/s) | 2000 |
|---|---|
| Nominal itme (n) | 367 |
| Standart İnme (mm) | 20-3050mm/50 aralık |
| Kemer genişliği | 45 |
| Yüksek sertlikli doğrusal kaydırıcı | W23 × H18 |