| Tworzywo | Obsługiwane dostosowywanie |
|---|---|
| Stopień dokładności | C3, C5, C7, C10 |
| Surowiec orzechowy | SCM420H |
| Typ nakrętki | SFU, SFI, SFS, SFY, SFNU, SFNI, SFA, SFDC, SFK, SCI. DFU, DFI, DFS, DFDC |
| Maksymalna długość oryginału | 100-7500MM |
| nazwisko | Jednostka wsparcia |
|---|---|
| Główny materiał | Stal łożyskowa |
| Kolor | czarny |
| dostosować | Wsparcie |
| Rodzaj | Ff/fk |
| nazwisko | Jednostki wsparcia |
|---|---|
| Główny materiał | Stal łożyskowa |
| Kolor | czarny |
| dostosować | Wsparcie |
| Rodzaj | EK/EF |
| Standard motor output (W) | 100W |
|---|---|
| Repeatable positioning accuracy(mm) | ±0.02 |
| Rated torque(N ·m) | 0.32 |
| Screw specification | 1210/1205 |
| Max load (kg) | 20 |
| Standard motor output (W) | 50W |
|---|---|
| Repeatable positioning accuracy(mm) | ±0.02 |
| Rated torque(N ·m) | 0.16 |
| Screw specification | 802 |
| Max speed (mm/s) | 100 |
| Tworzywo | Obsługiwane dostosowywanie |
|---|---|
| Stopień dokładności | C3, C5, C7, C10 |
| Surowiec orzechowy | SCM420H |
| Typ nakrętki | SFU, SFI, SFS, SFY, SFNU, SFNI, SFA, SFDC, SFK, SCI. DFU, DFI, DFS, DFDC |
| Maksymalna długość oryginału | 100-7500MM |
| nazwisko | Cylinder elektryczny |
|---|---|
| Rodzaj | NP |
| Kolor | Szary |
| Pchnięcie | 50 ton |
| Dokładność pozycjonowania | ±0,005 mm |
| Powtarzalna dokładność pozycjonowania (MM) | ± 0,01 |
|---|---|
| Standardowy skok (mm) | Odstęp 25-450 mm/25 |
| Pojemność silnika serwomechanizmu AC (W) | 400 |
| Śruba zewnętrzna średnica (mm) | C7φ16 |
| Sprzężenie (mm) | 10 × 14 |
| Prędkość pchania (mm/s) | 20 |
|---|---|
| Przyspieszenie i opóźnienie (mm/s²) | 3000 |
| Luz (mm) | Poniżej 0,2 |
| Powtarzalna dokładność pozycjonowania (MM) | ± 0,05 |
| Odporność na uderzenia/wibracje (m/s²) | 50/20 |
| Maksymalna prędkość (MM/s) | 2000 |
|---|---|
| Znamione pchnięcie (N) | 367 |
| Standardowy skok (mm) | Odstęp 20-3050 mm/50 |
| Szerokość paska | 45 |
| Liniowy suwak o wysokiej sztywności | W23 × H18 |