| İsim | Doğrusal Hareket Top Vidası |
|---|---|
| Malzeme | S55C, SCM420H |
| Somun Tipi | Tek fındık $ çift fındık |
| Başvuru | 3D yazıcı/CNC makinesi |
| Çekirdek Bileşen | Motor, Rulman, Motor, Basınçlı Kap |
| Adı | Şaft kuplörü |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 80°C |
| Korozyon Direnci | - Evet. |
| Doğruluk | Yüksek |
| Anahtar Kelime | Lineer Kılavuz Ray Bilyalı Rulman |
| Adı | Yüksek hassasiyetli vidalı mil |
|---|---|
| Malzeme | S55C, SCM420H |
| Somun Tipi | Tek fındık $ çift fındık |
| Uygulama | 3D yazıcı/CNC makinesi |
| Çekirdek Bileşen | Motor, Rulman, Motor, Basınçlı Kap |
| İsim | Yüksek hassasiyetli vidalı mil |
|---|---|
| Malzeme | S55C, SCM420H |
| Somun Tipi | Tek fındık $ çift fındık |
| Başvuru | 3D yazıcı/CNC makinesi |
| Çekirdek Bileşen | Motor, Rulman, Motor, Basınçlı Kap |
| Adı | Şaft kuplörü |
|---|---|
| Boyut | Çeşitli Boyutlarda |
| Dayanıklılık | Yüksek hassasiyet |
| Sıcaklık aralığı | Hem yüksek hem de düşük sıcaklık ortamları için uygun |
| Uyumluluk | Farklı çaplı doğrusal kılavuzlar için uygun |
| Adı | Yüksek hızlı bilyalı vida |
|---|---|
| Ana bileşenler | Yükleme |
| Uzunluk | Özel Uzunluk |
| Uygulama | CNC işleme parçaları |
| Özellik | Uzun Çalışma Ömrü |
| OMM felçinin vücut ağırlığı (kg) | 1.9 |
|---|---|
| Piston çubuk dönüş açısı | ± 0.7 derece |
| 10 mm başına eklenen ağırlık (kg) | 0.13 |
| Doğrudan kurulum motorunun (kg) bileşen ağırlığı | 0,14 |
| Dolaylı kurulum motorunun bileşen ağırlığı (kg) | 0,18 |
| Tekrarlanabilir konumlandırma doğruluğu (mm) | ±0,08 |
|---|---|
| Max inme (mm) | 100-5000mm/aralık 50mm |
| Zamanlama Kayışı Spesifikasyonu | 15 × 3 (kurşun 78mm) |
| Ağırlığı Artırın (100mm Stroke Kg başına) | 0,34 |
| Manyetik saz anahtarı | CS1-D-1M Kontak Türü, Tel Uzunluğu 1m/CS1-DN-3 Kontakt Transistör NPN Tipi, Tel Uzunluğu 3M/CS1-DP-3 |
| Nominal itme (n) | 204 |
|---|---|
| Standart İnme (mm) | 50-4000mm/50 aralık |
| Kemer genişliği | 45 |
| Yüksek sertlikli doğrusal kaydırıcı | W28 × H26 |
| Origin Sensörü Fişi | PM-T45 (NPN) |
| Adı | CNC Anahtar Koplama |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum |
| Uygulanabilir endüstriler | CNC işleme parçaları |
| Yapı | Evrensel |
| Esnek veya sert | Esnek |