| Ürün Adı | Flanşlı doğrusal bilyalı yatak |
|---|---|
| Malzeme | Rulman çeliği |
| Uzunluk | 10-240mm |
| Uygulama | CNC işleme parçaları |
| Ambalaj bilgileri | karton |
| İsim | Doğrusal flanşlı rulman |
|---|---|
| Tip | Doğrusal, doğrusal hareketli kayma bilyası yatağı |
| Özellik | Anti-FRICTION, DÜŞÜK Gürültü, Uzun Yaşam Doğrusal Rulman LM6UU, Uzun Yaşam, Yüksek Kalite |
| Performans | Yüksek Hız |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila 80°C |
| Adı | Tek Eksenli Robot |
|---|---|
| Malzeme | Rulman çeliği |
| Uzunluk | 100-1680MM |
| Hizmet | OEM Hizmetleri |
| Yapı | CNC Bileşenleri |
| İsim | Lineer Rulman |
|---|---|
| Tip | Doğrusal, doğrusal hareketli kayma bilyası yatağı |
| Özellik | Anti-FRICTION, DÜŞÜK Gürültü, Uzun Yaşam Doğrusal Rulman LM6UU, Uzun Yaşam, Yüksek Kalite |
| Paket | Kutu, plastik torba, karton, plastik+karton doğrusal yatak lm6uu, plastik torbalar/plastik tüp |
| Örnek | Mevcut, Kabul Et |
| Adı | Doğrusal Yatak Slayt Ünitesi |
|---|---|
| Model Numarası | SBR/TBR |
| Malzeme | Alüminyum |
| Uygulama | Cnc makinesi |
| Sertifika | ISO9001, ISO14001, ISO18001 |
| Adı | Lineer Rulman |
|---|---|
| Yapı | Doğrusal Hareket Yatağı |
| Özellikleri | Pürüzsüz ve hassas hareket |
| Kesinlik | Yüksek hassasiyet |
| Özellik | Anti-FRICTION, DÜŞÜK Gürültü, Uzun Yaşam Doğrusal Rulman LM6UU, Uzun Yaşam, Yüksek Kalite |
| Adı | Küçük doğrusal yatak |
|---|---|
| Türü | Doğrusal, doğrusal hareketli kayma bilyası yatağı |
| Özellik | Anti-FRICTION, DÜŞÜK Gürültü, Uzun Yaşam Doğrusal Rulman LM6UU, Uzun Yaşam, Yüksek Kalite |
| Performans | Yüksek hız |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 80°C |
| İsim | Doğrusal flanşlı rulman |
|---|---|
| Tip | Doğrusal, doğrusal hareketli kayma bilyası yatağı |
| Özellik | Anti-FRICTION, DÜŞÜK Gürültü, Uzun Yaşam Doğrusal Rulman LM6UU, Uzun Yaşam, Yüksek Kalite |
| Performans | Yüksek hız |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ° C ila 80 ° C |
| Adı | Lineer Rulman |
|---|---|
| Türü | Doğrusal, doğrusal hareketli kayma bilyası yatağı |
| Özellik | Anti-FRICTION, DÜŞÜK Gürültü, Uzun Yaşam Doğrusal Rulman LM6UU, Uzun Yaşam, Yüksek Kalite |
| Performans | Yüksek Koşu Performansı |
| Kullanımı | Endüstriyel ve mekanik uygulamalar |
| Adı | Modüler doğrusal aktüatör |
|---|---|
| Malzeme | Rulman çeliği |
| Uzunluk | 100-1680MM |
| Hizmet | OEM Hizmetleri |
| Yapı | CNC Bileşenleri |