| Ürün Adı | Doğrusal Kılavuz Bloku |
|---|---|
| Malzeme | Rulman çeliği |
| Ana bileşenler | Yükleme |
| Ön yük kodu | ZO,ZA,ZB |
| Uygulanabilir endüstriler | makine |
| Tekrarlanabilir konumlandırma doğruluğu ((mm) | ±0,1 |
|---|---|
| Nominal itme (n) | 340 |
| Bant Genişliği(mm) | 46 |
| Yüksek sertlikli doğrusal slayt (mm) | W20XH15 |
| Ambalaj bilgileri | köpüklü karton |
| Ürün adı | Lineer Kızaklar |
|---|---|
| Kılavuz Rayın Genişliği | 15-63mm |
| Yükseklik kombinasyonu | 15-65mm |
| Tip | Doğrusal Yuvarlanma Kılavuzu |
| Malzeme | paslanmaz çelik |
| Tekrarlanabilir konumlandırma doğruluğu ((mm) | ±0,1 |
|---|---|
| Nominal itme (n) | 765 |
| Bant Genişliği(mm) | 50 |
| Yüksek sertlikli doğrusal slayt (mm) | W23XH18 |
| Ambalaj bilgileri | köpüklü karton |
| Adı | Doğrusal kılavuz ray bloğu |
|---|---|
| Model Numarası | SBR/TBR |
| Malzeme | Alüminyum |
| Uygulama | Cnc makinesi |
| Sertifika | ISO9001, ISO14001, ISO18001 |
| Standart Motor Çıkışı (W) | 200W |
|---|---|
| Nominal Tork (NM) | 0.64 |
| Vida derecesi | C7 haddeleme (incelik oranı 1: 52.5) |
| Tekrarlanabilir konumlandırma doğruluğu (mm) | ± 0.02 |
| İnme (mm) | 30,50,100,150,180,200,250,300.350 |
| İsim | Küçük doğrusal yatak |
|---|---|
| Tip | Doğrusal, doğrusal hareketli kayma bilyası yatağı |
| Özellik | Anti-FRICTION, DÜŞÜK Gürültü, Uzun Yaşam Doğrusal Rulman LM6UU, Uzun Yaşam, Yüksek Kalite |
| Performans | 15 iş günü |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 80°C |
| Ürün adı | Flanşlı doğrusal bilyalı yatak |
|---|---|
| Malzeme | Rulman çeliği |
| Uzunluk | 10-240mm |
| Başvuru | CNC İşleme Parçaları |
| Ambalaj bilgileri | karton |
| Adı | Haddelenmiş Vidalı Mil |
|---|---|
| Malzeme | S55C, SCM420H |
| Somun Tipi | Tek fındık $ çift fındık |
| Uygulama | 3D yazıcı/CNC makinesi |
| Çekirdek Bileşen | Motor, Rulman, Motor, Basınçlı Kap |
| Ürün Adı | Doğrusal Kılavuz Bloku |
|---|---|
| Malzeme | Rulman çeliği |
| Çekirdek Bileşenler | Rulman |
| Ön yük kodu | ZO,ZA,ZB |
| Uygulanabilir endüstriler | Makineler |