| Herhaalbare positioneringsnauwkeurigheid (mm) | ± 0,01 |
|---|---|
| Standaard slag (mm) | 25-450 mm/25 interval |
| AC -servo motorcapaciteit (W) | 400 |
| Schroef de buitenste diameter (mm) | C7φ16 |
| Koppeling (mm) | 10 × 14 |
| Materiaal | Gesteunde aanpassing |
|---|---|
| Nauwkeurigheidsgraad | C3,C5,C7,C10 |
| Grondstof van noten | SCM420H |
| Noottype | SFU, SFI, SFS, SFY, SFNU, SFNI, SFA, SFDC, SFK, SCI. DFU, DFI, DFS, DFDC |
| Maximale origineellengte | 100-7500MM |
| Naam | Ondersteuningseenheid |
|---|---|
| Hoofdmateriaal | Lagers van staal |
| Kleur | Zwart |
| Aanpassen | Ondersteuning |
| Type | FF/FK |
| Standaard motoruitgang (W) | 200W |
|---|---|
| Rated koppel (NM) | 0,64 |
| Schroefgrade | C7 Rolling (Slenderness Ratio 1: 52.5) |
| Herhaalbare positioneringsnauwkeurigheid (mm) | ± 0,02 |
| Slag (mm) | 30,50,100,150,180.200.250.300,350 |
| Naam | Ondersteunende eenheden |
|---|---|
| Hoofdmateriaal | Lagers van staal |
| Kleur | Zwart |
| Aanpassen | Ondersteuning |
| type | EK/EF |
| Materiaal | Gesteunde aanpassing |
|---|---|
| Nauwkeurigheidsgraad | C3,C5,C7,C10 |
| Grondstof van noten | SCM420H |
| Noottype | SFU, SFI, SFS, SFY, SFNU, SFNI, SFA, SFDC, SFK, SCI. DFU, DFI, DFS, DFDC |
| Maximale origineellengte | 100-7500MM |
| Materiaal | Gesteunde aanpassing |
|---|---|
| Nauwkeurigheidsgraad | C3,C5,C7,C10 |
| Grondstof van noten | SCM420H |
| Noottype | SFU, SFI, SFS, SFY, SFNU, SFNI, SFA, SFDC, SFK, SCI. DFU, DFI, DFS, DFDC |
| Maximale origineellengte | 100-7500MM |
| Het lichaamsgewicht van Omm slag ((KG) | 1.9 |
|---|---|
| Draaihoek zuigerstang | ±0.7 graad |
| Gewicht toegevoegd per 10 mm ((kg) | 0.13 |
| Het gewicht van de onderdelen van de rechtstreekse motor ((KG) | 0,14 |
| Het gewicht van de onderdelen van de motor voor indirecte installatie ((KG) | 0,18 |
| Standard motor output (W) | 50W |
|---|---|
| Repeatable positioning accuracy(mm) | ±0.02 |
| Rated torque(N ·m) | 0.16 |
| Screw specification | 802 |
| Max speed (mm/s) | 100 |
| Screw grade | C7 Rolling 0802(Slenderness ratio 1:50) |
|---|---|
| Herhaalbare positioneringsnauwkeurigheid (mm) | ±0.02 |
| Screw specification | 802/805 |
| Standaard motoruitgang (W) 50W STAPPER 28 Rated koppel (NM) 0,16 0,09 Schroef Grade C7 Rolling 0802 | 30.50.100 |
| Zuigerstang rotatiehoek | ± 0,7 graden |