| İsim | Lineer Rulman |
|---|---|
| Tip | Doğrusal, doğrusal hareketli kayma bilyası yatağı |
| Özellik | Anti-FRICTION, DÜŞÜK Gürültü, Uzun Yaşam Doğrusal Rulman LM6UU, Uzun Yaşam, Yüksek Kalite |
| Paket | Kutu, plastik torba, karton, plastik+karton doğrusal yatak lm6uu, plastik torbalar/plastik tüp |
| Örnek | Mevcut, Kabul Et |
| Ürün adı | Top taşıyan doğrusal kılavuz |
|---|---|
| Kılavuz Rayın Genişliği | 15-63mm |
| Yükseklik kombinasyonu | 15-65mm |
| Tip | Doğrusal Yuvarlanma Kılavuzu |
| Malzeme | paslanmaz çelik |
| İsim | Doğrusal flanşlı rulman |
|---|---|
| Tip | Doğrusal, doğrusal hareketli kayma bilyası yatağı |
| Özellik | Anti-FRICTION, DÜŞÜK Gürültü, Uzun Yaşam Doğrusal Rulman LM6UU, Uzun Yaşam, Yüksek Kalite |
| Performans | Yüksek Hız |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila 80°C |
| İsim | Kh rulman |
|---|---|
| Tip | Doğrusal Hareket Yatağı |
| Yapı | Lineer Rulman |
| Kesinlik | Yüksek Hassasiyet |
| Özellikler | Pürüzsüz ve sessiz çalışma |
| Ürün adı | Lineer Kızaklar |
|---|---|
| Kılavuz Rayın Genişliği | 15-63mm |
| Yükseklik kombinasyonu | 15-65mm |
| Tip | Doğrusal Yuvarlanma Kılavuzu |
| Malzeme | paslanmaz çelik |
| Adı | Doğrusal Hareket Top Vidası |
|---|---|
| Malzeme | S55C, SCM420H |
| Somun Tipi | Tek fındık $ çift fındık |
| Uygulama | 3D yazıcı/CNC makinesi |
| Çekirdek Bileşen | Motor, Rulman, Motor, Basınçlı Kap |
| Adı | Küçük doğrusal yatak |
|---|---|
| Türü | Doğrusal, doğrusal hareketli kayma bilyası yatağı |
| Özellik | Anti-FRICTION, DÜŞÜK Gürültü, Uzun Yaşam Doğrusal Rulman LM6UU, Uzun Yaşam, Yüksek Kalite |
| Performans | Yüksek hız |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 80°C |
| Adı | Haddelenmiş Vidalı Mil |
|---|---|
| Malzeme | S55C, SCM420H |
| Somun Tipi | Tek fındık $ çift fındık |
| Uygulama | 3D yazıcı/CNC makinesi |
| Çekirdek Bileşen | Motor, Rulman, Motor, Basınçlı Kap |
| Adı | Lineer Rulman |
|---|---|
| Yapı | Doğrusal Hareket Yatağı |
| Özellikleri | Pürüzsüz ve hassas hareket |
| Kesinlik | Yüksek hassasiyet |
| Özellik | Anti-FRICTION, DÜŞÜK Gürültü, Uzun Yaşam Doğrusal Rulman LM6UU, Uzun Yaşam, Yüksek Kalite |
| İsim | Doğrusal flanşlı rulman |
|---|---|
| Tip | Doğrusal, doğrusal hareketli kayma bilyası yatağı |
| Özellik | Anti-FRICTION, DÜŞÜK Gürültü, Uzun Yaşam Doğrusal Rulman LM6UU, Uzun Yaşam, Yüksek Kalite |
| Performans | Yüksek hız |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ° C ila 80 ° C |