| Ürün Adı | Doğrusal kılavuz kaydırıcı |
|---|---|
| Malzeme | Rulman çeliği |
| Çekirdek Bileşenler | Rulman |
| Ön yük kodu | ZO,ZA,ZB |
| Uygulanabilir endüstriler | Makine |
| Adı | Yüksek hızlı bilyalı vida |
|---|---|
| Ana bileşenler | Yükleme |
| Uzunluk | Özel Uzunluk |
| Uygulama | CNC işleme parçaları |
| Özellik | Uzun Çalışma Ömrü |
| isim | Doğrusal Hareket Top Vidası |
|---|---|
| Malzeme | S55C, SCM420H |
| Somun Tipi | Tek fındık $ çift fındık |
| Uygulama | 3D yazıcı/CNC makinesi |
| Çekirdek bileşen | Motor, Rulman, Motor, Basınçlı Kap |
| isim | Haddelenmiş iplik bilyalı vidalar |
|---|---|
| Malzeme | S55C, SCM420H |
| Somun Tipi | Tek fındık $ çift fındık |
| Uygulama | 3D yazıcı/CNC makinesi |
| Çekirdek bileşen | Motor, Rulman, Motor, Basınçlı Kap |
| Standart Motor Çıkışı (W) | 200W |
|---|---|
| Nominal Tork (NM) | 0.64 |
| Vida derecesi | C7 haddeleme (incelik oranı 1: 52.5) |
| Tekrarlanabilir konumlandırma doğruluğu (mm) | ± 0.02 |
| İnme (mm) | 30,50,100,150,180,200,250,300.350 |
| İtme hızı (mm/s) | 20 |
|---|---|
| Hızlanma ve yavaşlama(mm/s²) | 3000 |
| Açıklık (mm) | 0,2'nin altında |
| Tekrarlanabilir konumlandırma doğruluğu (mm) | ± 0.05 |
| Darbe dayanımı/Titreşim (m/s²) | 50/20 |
| Ürün adı | Flanşlı doğrusal bilyalı yatak |
|---|---|
| Malzeme | Rulman çeliği |
| Uzunluk | 10-240mm |
| Başvuru | CNC İşleme Parçaları |
| Ambalaj bilgileri | karton |
| İsim | Küçük doğrusal yatak |
|---|---|
| Tip | Doğrusal, doğrusal hareketli kayma bilyası yatağı |
| Özellik | Anti-FRICTION, DÜŞÜK Gürültü, Uzun Yaşam Doğrusal Rulman LM6UU, Uzun Yaşam, Yüksek Kalite |
| Performans | 15 iş günü |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 80°C |
| Ürün Adı | Doğrusal Kılavuz Bloku |
|---|---|
| Malzeme | Rulman çeliği |
| Çekirdek Bileşenler | Rulman |
| Ön yük kodu | ZO,ZA,ZB |
| Uygulanabilir endüstriler | Makineler |
| İsim | Öğütülmüş vida |
|---|---|
| Çekirdek Bileşenler | Rulman |
| Uzunluk | Özelleştirilmiş Uzunluk |
| Başvuru | CNC İşleme Parçaları |
| Özellik | Uzun Çalışma Ömrü |