| Naam | lineair lager |
|---|---|
| Type | Lineaire,lineaire beweging glijballagers |
| Functie | Anti-wrijving, laag geluid, lange levensduur |
| Pakket | Doos,Plastic Bag,karton,Plastic+carton Lineair lager LM6UU,Plastic Bags/Plastic tube |
| Steekproef | Beschikbaar, keur goed |
| Productnaam | Lijnleiding voor een kogellager |
|---|---|
| Breedte van de geleidingsrail | 1563mm |
| CombiWidth Of Height | 15-65 mm |
| Type | Lineaire rollgids |
| Materiaal | roestvrij staal |
| Naam | Lineaire flenslagers |
|---|---|
| Type | Lineaire,lineaire beweging glijballagers |
| Functie | Anti-wrijving, laag geluid, lange levensduur |
| Prestatie | Hoge snelheid |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 80°C |
| Naam | KH-lagers |
|---|---|
| Type | Lineair bewegend lager |
| Structuur | lineair lager |
| Nauwkeurigheid | Hoge precisie |
| Functies | Gladde en rustige werking |
| Productnaam | Lineaire Leibanen |
|---|---|
| Breedte van de geleidingsrail | 1563mm |
| CombiWidth Of Height | 15-65 mm |
| Type | Lineaire rollgids |
| Materiaal | roestvrij staal |
| Naam | Lineaire kogelschroef |
|---|---|
| Materiaal | S55C,SCM420H |
| Noottype | Eenvoudige Noot$ Dubbele Noot |
| Sollicitatie | 3D-printer/CNC-machine |
| Kerncomponent | Motor, lager, motor, drukvat |
| Naam | Kleine lineaire lagers |
|---|---|
| Type | Lineaire,lineaire beweging glijballagers |
| Kenmerken | Anti-wrijving, laag geluid, lange levensduur |
| prestaties | Hoge snelheid |
| Werktemperatuur | -20°C tot 80°C |
| Naam | Gerolde Balschroef |
|---|---|
| Materiaal | S55C,SCM420H |
| Noottype | Eenvoudige Noot$ Dubbele Noot |
| Toepassing | 3D-printer/CNC-machine |
| Kerncomponent | Motor, lager, motor, drukvat |
| Naam | lineair lager |
|---|---|
| Structuur | Lineair bewegend lager |
| Kenmerken | Een soepele en precieze beweging |
| Precisie | Hoge nauwkeurigheid |
| Kenmerken | Anti-wrijving, laag geluid, lange levensduur |
| Naam | Lineaire flenslagers |
|---|---|
| Type | Lineaire,lineaire beweging glijballagers |
| Functie | Anti-wrijving, laag geluid, lange levensduur |
| Prestatie | Hoge snelheid |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ° C tot 80 ° C |