| Nazwa | Łożysko liniowe |
|---|---|
| Typ | Łożysko kulkowe liniowe, liniowe |
| Funkcja | Antykriction, niski hałas, długa żywotność LM6UU, długa życie, wysoka jakość |
| Pakiet | Pudełko, torba plastikowa, kartony, plastikowe+łożysko liniowe liniowe LM6UU, plastikowe torby/plast |
| Próbka | Dostępne, zaakceptuj |
| Nazwa produktu | Przewodnik liniowy łożyska kulki |
|---|---|
| Szerokość kolei przewodniej | 15-63mm |
| CombiWidth of Wysokość | 15-65mm |
| Typ | Prowadnica liniowa |
| Tworzywo | stal nierdzewna |
| Nazwa | Liniowe łożysko kołnierza |
|---|---|
| Typ | Łożysko kulkowe liniowe, liniowe |
| Funkcja | Antykriction, niski hałas, długa żywotność LM6UU, długa życie, wysoka jakość |
| Wydajność | Wysoka prędkość |
| Temperatura pracy | -20°C do 80°C |
| Nazwa | Łożysko kH |
|---|---|
| Typ | Łożysko ruchu liniowego |
| Struktura | Łożysko liniowe |
| Dokładność | Wysoka precyzja |
| Cechy | Gładka i cicha operacja |
| Nazwa produktu | Prowadnice liniowe |
|---|---|
| Szerokość kolei przewodniej | 15-63mm |
| CombiWidth of Wysokość | 15-65mm |
| Typ | Prowadnica liniowa |
| Tworzywo | stal nierdzewna |
| nazwisko | Liniowa śruba ruchu |
|---|---|
| Materiał | S55C, SCM420H |
| Typ nakrętki | Pojedyncza nakrętka $ podwójna nakrętka |
| Zastosowanie | Drukarka 3D/maszyna CNC |
| Podstawowy składnik | Silnik, łożysko, silnik, zbiornik ciśnieniowy |
| nazwisko | Małe łożyska liniowe |
|---|---|
| Rodzaj | Łożysko kulkowe liniowe, liniowe |
| Cechy | Antykriction, niski hałas, długa żywotność LM6UU, długa życie, wysoka jakość |
| Wydajność | Wysoka prędkość |
| Temperatura pracy | -20°C do 80°C |
| nazwisko | Walcowana śruba kulowa |
|---|---|
| Materiał | S55C, SCM420H |
| Typ nakrętki | Pojedyncza nakrętka $ podwójna nakrętka |
| Zastosowanie | Drukarka 3D/maszyna CNC |
| Podstawowy składnik | Silnik, łożysko, silnik, zbiornik ciśnieniowy |
| nazwisko | Łożysko liniowe |
|---|---|
| Struktura | Łożysko ruchu liniowego |
| Cechy | Gładki i precyzyjny ruch |
| Precyzja | Wysoka precyzja |
| Cechy | Antykriction, niski hałas, długa żywotność LM6UU, długa życie, wysoka jakość |
| Nazwa | Liniowe łożysko kołnierza |
|---|---|
| Typ | Łożysko kulkowe liniowe, liniowe |
| Funkcja | Antykriction, niski hałas, długa żywotność LM6UU, długa życie, wysoka jakość |
| Wydajność | Duża prędkość |
| Temperatura pracy | -20 ° C do 80 ° C. |