| Adı | Lineer Rulman |
|---|---|
| Türü | Doğrusal, doğrusal hareketli kayma bilyası yatağı |
| Özellik | Anti-FRICTION, DÜŞÜK Gürültü, Uzun Yaşam Doğrusal Rulman LM6UU, Uzun Yaşam, Yüksek Kalite |
| Performans | Yüksek Koşu Performansı |
| Kullanımı | Endüstriyel ve mekanik uygulamalar |
| Ürün Adı | Hassas slayt rayları |
|---|---|
| Kılavuz Rayın Genişliği | 15-63mm |
| Yükseklik kombinasyonu | 15-65mm |
| Tip | Doğrusal Yuvarlanma Kılavuzu |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Ürün Adı | Devridaim top lineer kılavuz |
|---|---|
| Kılavuz Rayın Genişliği | 15-63mm |
| Yükseklik kombinasyonu | 15-65mm |
| Tip | Doğrusal Yuvarlanma Kılavuzu |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Adı | Modüler doğrusal aktüatör |
|---|---|
| Malzeme | Rulman çeliği |
| Uzunluk | 100-1680MM |
| Hizmet | OEM Hizmetleri |
| Yapı | CNC Bileşenleri |
| Adı | Yüksek hassasiyetli vidalı mil |
|---|---|
| Malzeme | S55C, SCM420H |
| Somun Tipi | Tek fındık $ çift fındık |
| Uygulama | 3D yazıcı/CNC makinesi |
| Çekirdek Bileşen | Motor, Rulman, Motor, Basınçlı Kap |
| Adı | CNC lineer slayt |
|---|---|
| Malzeme | Rulman çeliği |
| Uzunluk | 100-1680MM |
| Hizmet | OEM Hizmetleri |
| Yapı | CNC Bileşenleri |
| Adı | Özel top vidası |
|---|---|
| Malzeme | S55C, SCM420H |
| Somun Tipi | Tek fındık $ çift fındık |
| Uygulama | 3D yazıcı/CNC makinesi |
| Çekirdek Bileşen | Motor, Rulman, Motor, Basınçlı Kap |
| Adı | Haddelenmiş Vidalı Mil |
|---|---|
| Malzeme | S55C, SCM420H |
| Somun Tipi | Tek fındık $ çift fındık |
| Uygulama | 3D yazıcı/CNC makinesi |
| Çekirdek Bileşen | Motor, Rulman, Motor, Basınçlı Kap |
| Adı | Çubuk Destek Blokları |
|---|---|
| işlev | Anti-FRICTION, toz geçirmez |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Ana bileşenler | Yükleme |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Ürün Adı | Doğrusal kılavuz kaydırıcı |
|---|---|
| Malzeme | Rulman çeliği |
| Ana bileşenler | Yükleme |
| Ön yük kodu | ZO,ZA,ZB |
| Uygulanabilir endüstriler | makine |