| Κατηγορία βίδες | C7 Rolling 1205/1210 (Αναλογία Slenderness 1: 52.5) |
|---|---|
| Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια τοποθέτησης (mm) | ±0.02 |
| Μέγιστο ακτινικό φορτίο ως κύλινδρος φραγμού (kg) | 75 |
| Τυπική έξοδος κινητήρα (W) 50W βήμα 28 Βαθμολογημένη ροπή (nm) 0.16 0.09 Βαθμός βιδών C7 Rolling 080 | 30.50.100 |
| Γωνιά περιστροφής ράβδου εμβόλου | ± 0,7 βαθμός |
| Κατηγορία βίδες | C7 Rolling 1605/1610 (Slenderness Ratio1: 62.5) |
|---|---|
| Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια τοποθέτησης (mm) | ±0.02 |
| Μέγιστο ακτινικό φορτίο ως κύλινδρος φραγμού (kg) | 100 |
| Τυπική έξοδος κινητήρα (W) 50W βήμα 28 Βαθμολογημένη ροπή (nm) 0.16 0.09 Βαθμός βιδών C7 Rolling 080 | 30.50.100 |
| Γωνιά περιστροφής ράβδου εμβόλου | ± 0,7 βαθμός |
| Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια τοποθέτησης (mm) | ± 0,01 |
|---|---|
| Τυποποιημένη στροφή (mm) | 25-450mm/25 διάστημα |
| AC Servo Motor χωρητικότητα (W) | 400 |
| Βιδική εξωτερική διάμετρο (mm) | C7φ16 |
| Σύζευξη (mm) | 10 × 14 |
| Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια τοποθέτησης (mm) | ± 0,01 |
|---|---|
| Τυποποιημένη στροφή (mm) | 50-1250mm/50 διάστημα |
| AC Servo Motor χωρητικότητα (W) | 400 |
| Βιδική εξωτερική διάμετρο (mm) | C7φ16 |
| Σύζευξη (mm) | 10 × 14 |
| Ονομα | Μικρό γραμμικό ρουλεμάν |
|---|---|
| Τύπος | Λειτουργία: |
| Χαρακτηριστικό | Αντί τριβής, χαμηλός θόρυβος, μακρά διάρκεια ζωής |
| Εκτέλεση | Υψηλή ταχύτητα |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 80°C |
| Όνομα προϊόντος | Γραμμικός φραγμός οδηγών |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβας ρουλεμάν |
| Βασικά συστατικά | Ρουλεμάν |
| Κωδικός προφόρτωσης | ZO, ZA, ZB |
| Ισχύουσες βιομηχανίες | Μηχανήματα |
| Εφαρμογή | Μηχανήματα αυτοματοποίησης |
|---|---|
| Βάρος (kg) | 5 |
| Αποτελεσματικό εγκεφαλικό επεισόδιο | 100-3900 χιλιοστά |
| οριζόντιο φορτίο | ≤12KG |
| Ταχύτητα μετακίνησης | ≤ 2000mm/s |
| Standard motor output (W) | 100W |
|---|---|
| Repeatable positioning accuracy(mm) | ±0.02 |
| Rated torque(N ·m) | 0.32 |
| Screw specification | 1210/1205 |
| Max load (kg) | 20 |
| Ονομασία | Σύνδεσμος άξονα |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 80°C |
| Αντίσταση στη διάβρωση | - Ναι, ναι. |
| Ακρίβεια | Υψηλή |
| Κλειστή λέξη | Γραμμικός ένσφαιρος τριβέας ραγών οδηγών |
| Standard motor output (W) | 200W |
|---|---|
| Repeatable positioning accuracy(mm) | ±0.02 |
| Rated torque(N ·m) | 0.64 |
| Screw specification | 1210/1205 |
| Max load (kg) | 40 |