| Klasa śrubowa | C7 Rolling 1205/1210 (Współczynnik smukłości 1: 52,5) |
|---|---|
| Powtarzalna dokładność pozycjonowania (MM) | ±0,02 |
| Maksymalne obciążenie promieniowe jako cylinder barierowy (kg) | 75 |
| Standardowa wyjście silnika (W) 50 W Steper 28 Znany moment obrotowy (NM) 0,16 0,09 Śruba C7 Rolanie | 30.50.100 |
| Kąt obrotu pręta tłokowego | ± 0,7 stopnia |
| Klasa śrubowa | C7 Rolling 1605/1610 (Współczynnik smukłości 1: 62,5) |
|---|---|
| Powtarzalna dokładność pozycjonowania (MM) | ±0,02 |
| Maksymalne obciążenie promieniowe jako cylinder barierowy (kg) | 100 |
| Standardowa wyjście silnika (W) 50 W Steper 28 Znany moment obrotowy (NM) 0,16 0,09 Śruba C7 Rolanie | 30.50.100 |
| Kąt obrotu pręta tłokowego | ± 0,7 stopnia |
| Powtarzalna dokładność pozycjonowania (MM) | ± 0,01 |
|---|---|
| Standardowy skok (mm) | Odstęp 25-450 mm/25 |
| Pojemność silnika serwomechanizmu AC (W) | 400 |
| Śruba zewnętrzna średnica (mm) | C7φ16 |
| Sprzężenie (mm) | 10 × 14 |
| Powtarzalna dokładność pozycjonowania (MM) | ± 0,01 |
|---|---|
| Standardowy skok (mm) | Odstęp 50-1250 mm/50 |
| Pojemność silnika serwomechanizmu AC (W) | 400 |
| Śruba zewnętrzna średnica (mm) | C7φ16 |
| Sprzężenie (mm) | 10 × 14 |
| Nazwa | Małe łożyska liniowe |
|---|---|
| Typ | Łożysko kulkowe liniowe, liniowe |
| Funkcja | Antykriction, niski hałas, długa żywotność LM6UU, długa życie, wysoka jakość |
| Wydajność | Wysoka prędkość |
| Temperatura robocza | -20°C do 80°C |
| Nazwa produktu | Blok przewodnika liniowego |
|---|---|
| Tworzywo | Stal łożyskowa |
| Podstawowe komponenty | Łożysko |
| Kod obciążania wstępnego | ZO, ZA, ZB |
| Obowiązujące branże | Maszyneria |
| Zastosowanie | Maszyny automatyczne |
|---|---|
| Masę (kg) | 5 |
| Efektowny udar | 100-3900 mm |
| obciążenie poziome | ≤12 kg |
| Prędkość ruchu | ≤2000 mm/s |
| Standard motor output (W) | 100W |
|---|---|
| Repeatable positioning accuracy(mm) | ±0.02 |
| Rated torque(N ·m) | 0.32 |
| Screw specification | 1210/1205 |
| Max load (kg) | 20 |
| nazwisko | Łącznik wału |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20°C do 80°C |
| Odporność na korozję | - Tak, proszę. |
| Dokładność | Wysoki |
| Słowo kluczowe | Łożysko kulkowe prowadnicy liniowej |
| Standard motor output (W) | 200W |
|---|---|
| Repeatable positioning accuracy(mm) | ±0.02 |
| Rated torque(N ·m) | 0.64 |
| Screw specification | 1210/1205 |
| Max load (kg) | 40 |