| Vida derecesi | C7 Rolling 1205/1210 (İnce Oran 1: 52.5) |
|---|---|
| Tekrarlanabilir konumlandırma doğruluğu (mm) | ±0,02 |
| Bir bariyer silindiri olarak maksimum radyal yük (kg) | 75 |
| Standart Motor Çıkışı (W) 50W Stepper 28 Nominal Tork (NM) 0.16 0.09 Vida Sınıfı C7 Haddeleme 0802 ( | 30.50.100 |
| Piston çubuk dönüş açısı | ± 0.7 derece |
| Vida derecesi | C7 Haddeleme 1605/1610 (incelik oranı1: 62.5) |
|---|---|
| Tekrarlanabilir konumlandırma doğruluğu (mm) | ±0,02 |
| Bir bariyer silindiri olarak maksimum radyal yük (kg) | 100 |
| Standart Motor Çıkışı (W) 50W Stepper 28 Nominal Tork (NM) 0.16 0.09 Vida Sınıfı C7 Haddeleme 0802 ( | 30.50.100 |
| Piston çubuk dönüş açısı | ± 0.7 derece |
| Tekrarlanabilir konumlandırma doğruluğu (mm) | ± 0.01 |
|---|---|
| Standart İnme (mm) | 25-450mm/25 aralık |
| AC Servo Motor Kapasitesi (W) | 400 |
| Vidalı dış çap (mm) | C7φ16 |
| Bağlantı (mm) | 10 × 14 |
| Tekrarlanabilir konumlandırma doğruluğu (mm) | ± 0.01 |
|---|---|
| Standart İnme (mm) | 50-1250mm/50 aralık |
| AC Servo Motor Kapasitesi (W) | 400 |
| Vidalı dış çap (mm) | C7φ16 |
| Bağlantı (mm) | 10 × 14 |
| İsim | Küçük doğrusal yatak |
|---|---|
| Tip | Doğrusal, doğrusal hareketli kayma bilyası yatağı |
| Özellik | Anti-FRICTION, DÜŞÜK Gürültü, Uzun Yaşam Doğrusal Rulman LM6UU, Uzun Yaşam, Yüksek Kalite |
| Performans | 15 iş günü |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 80°C |
| Ürün Adı | Doğrusal Kılavuz Bloku |
|---|---|
| Malzeme | Rulman çeliği |
| Çekirdek Bileşenler | Rulman |
| Ön yük kodu | ZO,ZA,ZB |
| Uygulanabilir endüstriler | Makineler |
| Uygulama | Otomatik Makineler |
|---|---|
| Ağırlık (kg) | 5 |
| Etkili vuruş | 100-3900mm |
| yatay yük | ≤12KG |
| Hareket hızı | ≤2000mm/s |
| Standard motor output (W) | 100W |
|---|---|
| Repeatable positioning accuracy(mm) | ±0.02 |
| Rated torque(N ·m) | 0.32 |
| Screw specification | 1210/1205 |
| Max load (kg) | 20 |
| Adı | Şaft kuplörü |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 80°C |
| Korozyon Direnci | - Evet. |
| Doğruluk | Yüksek |
| Anahtar Kelime | Lineer Kılavuz Ray Bilyalı Rulman |
| Standard motor output (W) | 200W |
|---|---|
| Repeatable positioning accuracy(mm) | ±0.02 |
| Rated torque(N ·m) | 0.64 |
| Screw specification | 1210/1205 |
| Max load (kg) | 40 |