| Ονομα | Γραμμικό πίνακα διαφάνειας |
|---|---|
| Υλικό | Σιδηροφόρο |
| Διάρκεια | 1001680MM |
| Υπηρεσία | Υπηρεσίες cOem |
| Δομή | Συστατικά CNC |
| Όνομα προϊόντος | Γραμμικά Guideways |
|---|---|
| Διάμετρος της σιδηροτροχιάς | 1563mm |
| Συνδυασμός πλάτους | 15-65 mm |
| Τύπος | Γραμμικός οδηγός κυλίσματος |
| Υλικό | ανοξείδωτο χάλυβα |
| Όνομα προϊόντος | Γραμμικό οδηγό Slider |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβας ρουλεμάν |
| Βασικά συστατικά | Ρουλεμάν |
| Κωδικός προφόρτωσης | ZO, ZA, ZB |
| Ισχύουσες βιομηχανίες | Μηχανήματα |
| Το σωματικό βάρος του εγκεφαλικού εγκεφαλικού εγκεφάλου Omm ((KG) | 1.9 |
|---|---|
| Γωνία περιστροφής της ράβδου του έμβολο | ±0,7 βαθμός |
| Πρόσθετο βάρος ανά 10 mm ((kg) | 0.13 |
| Το βάρος του συστατικού του κινητήρα άμεσης εγκατάστασης ((KG) | 0,14 |
| Το βάρος του συστατικού του κινητήρα έμμεσης εγκατάστασης ((KG) | 0,18 |
| Όνομα | Ενιαίο ρομπότ άξονα |
|---|---|
| Υλικό | Σιδηροφόρο |
| Διάρκεια | 1001680MM |
| Υπηρεσία | Υπηρεσίες cOem |
| Δομή | Συστατικά CNC |
| Τυπική έξοδος κινητήρα (W) | 400W |
|---|---|
| Βαθμολογημένη ροπή (n · m) | 1.27 |
| Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια τοποθέτησης (mm) | ±0.08 |
| Max Stroke (mm) | 100-6000mm/διάστημα 50mm |
| Προδιαγραφή ζώνης χρονισμού | 30 × 5 (μολύβδου 100mm) |
| Τυπική έξοδος κινητήρα (W) | 750W |
|---|---|
| Βαθμολογημένη ροπή (n · m) | 2.4 |
| Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια τοποθέτησης (mm) | ±0.08 |
| Max Stroke (mm) | 100-6000mm/διάστημα 50mm |
| Προδιαγραφή ζώνης χρονισμού | 45 × 5 (μολύβδου 125mm) |
| Τυπική έξοδος κινητήρα (W) | 750W |
|---|---|
| Βαθμολογημένη ροπή (n · m) | 2.4 |
| Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια τοποθέτησης (mm) | ±0.08 |
| Max Stroke (mm) | 100-6000mm/διάστημα 50mm |
| Προδιαγραφή ζώνης χρονισμού | 45 × 5 (μολύβδου 125mm) |
| Τυπική έξοδος κινητήρα (W) | 1500W |
|---|---|
| Βαθμολογημένη ροπή (n · m) | 7.16 |
| Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια τοποθέτησης (mm) | ±0.08 |
| Max Stroke (mm) | 100-6000mm/διάστημα 50mm |
| Προδιαγραφή ζώνης χρονισμού | 45 × 8 (οδηγός 208mm) |
| Τυπική έξοδος κινητήρα (W) | 200 |
|---|---|
| Βαθμολογημένη ροπή (n · m) | 0,64 |
| Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια τοποθέτησης (mm) | ±0.08 |
| Max Stroke (mm) | 100-5000mm/διάστημα 50mm |
| Προδιαγραφή ζώνης χρονισμού | 20 × 3 (μολύβδου 90mm) |