| Schroefklasse | C7 rollen 1205/1210 (slankheid verhouding 1: 52.5) |
|---|---|
| Herhaalbare positioneringsnauwkeurigheid (mm) | ±0.02 |
| Max radiale belasting als een barrièrecilinder (kg) | 75 |
| Standaard motoruitgang (W) 50W STAPPER 28 Rated koppel (NM) 0,16 0,09 Schroef Grade C7 Rolling 0802 | 30.50.100 |
| Zuigerstang rotatiehoek | ± 0,7 graden |
| Schroefklasse | C7 Rolling 1605/1610 (Slenderness Ratio1: 62.5) |
|---|---|
| Herhaalbare positioneringsnauwkeurigheid (mm) | ±0.02 |
| Max radiale belasting als een barrièrecilinder (kg) | 100 |
| Standaard motoruitgang (W) 50W STAPPER 28 Rated koppel (NM) 0,16 0,09 Schroef Grade C7 Rolling 0802 | 30.50.100 |
| Zuigerstang rotatiehoek | ± 0,7 graden |
| Herhaalbare positioneringsnauwkeurigheid (mm) | ± 0,01 |
|---|---|
| Standaard slag (mm) | 25-450 mm/25 interval |
| AC -servo motorcapaciteit (W) | 400 |
| Schroef de buitenste diameter (mm) | C7φ16 |
| Koppeling (mm) | 10 × 14 |
| Herhaalbare positioneringsnauwkeurigheid (mm) | ± 0,01 |
|---|---|
| Standaard slag (mm) | 50-1250 mm/50 interval |
| AC -servo motorcapaciteit (W) | 400 |
| Schroef de buitenste diameter (mm) | C7φ16 |
| Koppeling (mm) | 10 × 14 |
| Naam | Kleine lineaire lagers |
|---|---|
| Type | Lineaire,lineaire beweging glijballagers |
| Functie | Anti-wrijving, laag geluid, lange levensduur |
| Prestatie | Hoge snelheid |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 80°C |
| Productnaam | Lineair Gidsblok |
|---|---|
| Materiaal | Dragend staal |
| Kerncomponenten | Handelswijze |
| Vooraf geladen code | ZO, ZA, ZB |
| Toepasselijke industrieën | Machines |
| Toepassing | Automatische machines |
|---|---|
| Gewicht (kg) | 5 |
| Effectieve slag | 100-3900 mm |
| horizontale lading | ≤12KG |
| Bewegingssnelheid | ≤ 2000 mm/s |
| Standard motor output (W) | 100W |
|---|---|
| Repeatable positioning accuracy(mm) | ±0.02 |
| Rated torque(N ·m) | 0.32 |
| Screw specification | 1210/1205 |
| Max load (kg) | 20 |
| Naam | Schachtkoppeling |
|---|---|
| Werktemperatuur | -20°C tot 80°C |
| Corrosiebestendigheid | - Ja, dat klopt. |
| Nauwkeurigheid | Hoog |
| Sleutelwoord | Het lineaire Kogellager van het Gidsspoor |
| Standard motor output (W) | 200W |
|---|---|
| Repeatable positioning accuracy(mm) | ±0.02 |
| Rated torque(N ·m) | 0.64 |
| Screw specification | 1210/1205 |
| Max load (kg) | 40 |