| Nazwa produktu | Blok przewodnika liniowego |
|---|---|
| Materiał | Stal łożyskowa |
| Podstawowe komponenty | Łożysko |
| Kod obciążania wstępnego | ZO, ZA, ZB |
| Praktyczne branże | maszyneria |
| Powtórna dokładność pozycjonowania ((mm) | ±0,1 |
|---|---|
| Znamione pchnięcie (N) | 340 |
| Szerokość paska (mm) | 46 |
| Liniowy szkiełko o wysokiej sztywności (mm) | W20xH15 |
| Szczegóły pakowania | karton z pianą |
| Nazwa produktu | Prowadnice liniowe |
|---|---|
| Szerokość kolei przewodniej | 15-63mm |
| CombiWidth of Wysokość | 15-65mm |
| Typ | Prowadnica liniowa |
| Tworzywo | stal nierdzewna |
| Powtórna dokładność pozycjonowania ((mm) | ±0,1 |
|---|---|
| Znamione pchnięcie (N) | 765 |
| Szerokość paska (mm) | 50 |
| Liniowy szkiełko o wysokiej sztywności (mm) | W23XH18 |
| Szczegóły pakowania | karton z pianą |
| nazwisko | Liniowy blok kolei prowadzący |
|---|---|
| Numer modelu | SBR/TBR |
| Materiał | Aluminium |
| Zastosowanie | Maszyna CNC |
| świadectwo | ISO9001, ISO14001, ISO18001 |
| Standardowe wyjście silnika (W) | 200 W. |
|---|---|
| Znamionowy moment obrotowy (NM) | 0,64 |
| Klasa śrubowa | C7 Rolling (wskaźnik smukłości 1: 52,5) |
| Powtarzalna dokładność pozycjonowania (MM) | ± 0,02 |
| Udar (MM) | 30 50,100 1550,180,200,250 300,350 |
| Nazwa | Małe łożyska liniowe |
|---|---|
| Typ | Łożysko kulkowe liniowe, liniowe |
| Funkcja | Antykriction, niski hałas, długa żywotność LM6UU, długa życie, wysoka jakość |
| Wydajność | Wysoka prędkość |
| Temperatura robocza | -20°C do 80°C |
| Nazwa produktu | Liniowe łożysko kulowe |
|---|---|
| Tworzywo | Stal łożyskowa |
| Długość | 10-240mm |
| Aplikacja | Części do obróbki CNC |
| Szczegóły pakowania | Karton |
| nazwisko | Walcowana śruba kulowa |
|---|---|
| Materiał | S55C, SCM420H |
| Typ nakrętki | Pojedyncza nakrętka $ podwójna nakrętka |
| Zastosowanie | Drukarka 3D/maszyna CNC |
| Podstawowy składnik | Silnik, łożysko, silnik, zbiornik ciśnieniowy |
| Nazwa produktu | Blok przewodnika liniowego |
|---|---|
| Tworzywo | Stal łożyskowa |
| Podstawowe komponenty | Łożysko |
| Kod obciążania wstępnego | ZO, ZA, ZB |
| Obowiązujące branże | Maszyneria |