| Productnaam | Lineair Gidsblok |
|---|---|
| Materiaal | Lagers van staal |
| Kerncomponenten | Lagers |
| Vooraf geladen code | ZO, ZA, ZB |
| Toepasselijke industrieën | Machines en toestellen |
| Herhaalbare positioneringsnauwkeurigheid ((mm) | ±0.1 |
|---|---|
| Nominale stuwkracht ((N) | 340 |
| Riembreedte (mm) | 46 |
| Hoogste stijfheid lineaire glijbaan ((mm) | W20XH15 |
| Verpakking Details | karton met schuim |
| Productnaam | Lineaire Leibanen |
|---|---|
| Breedte van de geleidingsrail | 1563mm |
| CombiWidth Of Height | 15-65 mm |
| Type | Lineaire rollgids |
| Materiaal | roestvrij staal |
| Herhaalbare positioneringsnauwkeurigheid ((mm) | ±0.1 |
|---|---|
| Nominale stuwkracht ((N) | 765 |
| Riembreedte (mm) | 50 |
| Hoogste stijfheid lineaire glijbaan ((mm) | W23XH18 |
| Verpakking Details | karton met schuim |
| naam | Lineair geleidingsspoorblok |
|---|---|
| Modelnummer | SBR/TBR |
| Materiaal | Aluminium |
| Toepassing | CNC-machine |
| Certificaat | ISO9001, ISO14001, ISO18001 |
| Standaard motoruitgang (W) | 200W |
|---|---|
| Rated koppel (NM) | 0,64 |
| Schroefgrade | C7 Rolling (Slenderness Ratio 1: 52.5) |
| Herhaalbare positioneringsnauwkeurigheid (mm) | ± 0,02 |
| Slag (mm) | 30,50,100,150,180.200.250.300,350 |
| Naam | Kleine lineaire lagers |
|---|---|
| Type | Lineaire,lineaire beweging glijballagers |
| Functie | Anti-wrijving, laag geluid, lange levensduur |
| Prestatie | Hoge snelheid |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 80°C |
| Productnaam | Flanged lineaire kogellager |
|---|---|
| Materiaal | Dragend staal |
| Lengte | 10240mm |
| Sollicitatie | CNC-bewerkingsonderdelen |
| Verpakking Details | Karton |
| Naam | Gerolde Balschroef |
|---|---|
| Materiaal | S55C,SCM420H |
| Noottype | Eenvoudige Noot$ Dubbele Noot |
| Toepassing | 3D-printer/CNC-machine |
| Kerncomponent | Motor, lager, motor, drukvat |
| Productnaam | Lineair Gidsblok |
|---|---|
| Materiaal | Dragend staal |
| Kerncomponenten | Handelswijze |
| Vooraf geladen code | ZO, ZA, ZB |
| Toepasselijke industrieën | Machines |