| Naam | Lineaire glijtabel |
|---|---|
| Materiaal | Lagers van staal |
| Lange | 1001680MM |
| Diensten | OEM de diensten |
| Structuur | CNC-componenten |
| Productnaam | Lineaire Leibanen |
|---|---|
| Breedte van de geleidingsrail | 1563mm |
| CombiWidth Of Height | 15-65 mm |
| Type | Lineaire rollgids |
| Materiaal | roestvrij staal |
| Productnaam | Lineaire glijbaan |
|---|---|
| Materiaal | Dragend staal |
| Kerncomponenten | Handelswijze |
| Vooraf geladen code | ZO, ZA, ZB |
| Toepasselijke industrieën | machines |
| Het lichaamsgewicht van Omm slag ((KG) | 1.9 |
|---|---|
| Draaihoek zuigerstang | ±0.7 graad |
| Gewicht toegevoegd per 10 mm ((kg) | 0.13 |
| Het gewicht van de onderdelen van de rechtstreekse motor ((KG) | 0,14 |
| Het gewicht van de onderdelen van de motor voor indirecte installatie ((KG) | 0,18 |
| Naam | Enige Asrobot |
|---|---|
| Materiaal | Lagers van staal |
| Lange | 1001680MM |
| Service | OEM de diensten |
| Structuur | CNC-componenten |
| Standaard motoruitgang (W) | 400W |
|---|---|
| Nominale koppel (n · m) | 1.27 |
| Herhaalbare positioneringsnauwkeurigheid (mm) | ±0.08 |
| Max slag (mm) | 100-6000 mm/interval 50 mm |
| Specificatie van de timingbelt | 30 × 5 (lead 100 mm) |
| Standaard motoruitgang (W) | 750W |
|---|---|
| Nominale koppel (n · m) | 2.4 |
| Herhaalbare positioneringsnauwkeurigheid (mm) | ±0.08 |
| Max slag (mm) | 100-6000 mm/interval 50 mm |
| Specificatie van de timingbelt | 45 × 5 (lood 125 mm) |
| Standaard motoruitgang (W) | 750W |
|---|---|
| Nominale koppel (n · m) | 2.4 |
| Herhaalbare positioneringsnauwkeurigheid (mm) | ±0.08 |
| Max slag (mm) | 100-6000 mm/interval 50 mm |
| Specificatie van de timingbelt | 45 × 5 (lood 125 mm) |
| Standaard motoruitgang (W) | 1500 W |
|---|---|
| Nominale koppel (n · m) | 7.16 |
| Herhaalbare positioneringsnauwkeurigheid (mm) | ±0.08 |
| Max slag (mm) | 100-6000 mm/interval 50 mm |
| Specificatie van de timingbelt | 45 × 8 (lood 208 mm) |
| Standaard motoruitgang (W) | 200 |
|---|---|
| Nominale koppel (n · m) | 0,64 |
| Herhaalbare positioneringsnauwkeurigheid (mm) | ±0.08 |
| Max slag (mm) | 100-5000 mm/interval 50 mm |
| Specificatie van de timingbelt | 20 × 3 (lead 90 mm) |