| Productnaam | Lineaire glijbaan |
|---|---|
| Materiaal | Dragend staal |
| Kerncomponenten | Handelswijze |
| Vooraf geladen code | ZO, ZA, ZB |
| Toepasselijke industrieën | machines |
| Duwende snelheid (mm/s) | 10 |
|---|---|
| Versnelling en vertraging (mm/s²) | 3000 |
| Ontruiming (mm) | Onder 0,2 |
| Herhaalbare positioneringsnauwkeurigheid (mm) | ± 0,05 |
| Slagvastheid/trilling (m/s²) | 50/20 |
| Duwende snelheid (mm/s) | 20 |
|---|---|
| Versnelling en vertraging (mm/s²) | 3000 |
| Ontruiming (mm) | Onder 0,2 |
| Herhaalbare positioneringsnauwkeurigheid (mm) | ± 0,05 |
| Slagvastheid/trilling (m/s²) | 50/20 |
| Productnaam | Lineair Gidsblok |
|---|---|
| Materiaal | Lagers van staal |
| Kerncomponenten | Lagers |
| Vooraf geladen code | ZO, ZA, ZB |
| Toepasselijke industrieën | Machines en toestellen |
| Maximale snelheid ((mm/s) | 2000 |
|---|---|
| Nominale stuwkracht (N) | 367 |
| Standaard slagtijd ((mm) | Interval 20-3050 mm/50 |
| Gordelbreedte | 45 |
| Lijnschuiver met hoge stijfheid | W23×H18 |
| Naam | CNC lineaire glijbaan |
|---|---|
| Materiaal | Lagers van staal |
| Lange | 1001680MM |
| Diensten | OEM de diensten |
| Structuur | CNC-componenten |
| Herhaalbare positioneringsnauwkeurigheid ((mm) | ±0.1 |
|---|---|
| Nominale stuwkracht ((N) | 340 |
| Riembreedte (mm) | 46 |
| Hoogste stijfheid lineaire glijbaan ((mm) | W20XH15 |
| Verpakking Details | karton met schuim |
| naam | Lineair geleidingsspoorblok |
|---|---|
| Modelnummer | SBR/TBR |
| Materiaal | Aluminium |
| Toepassing | CNC-machine |
| Certificaat | ISO9001, ISO14001, ISO18001 |
| Herhaalbare positioneringsnauwkeurigheid ((mm) | ±0.1 |
|---|---|
| Nominale stuwkracht ((N) | 765 |
| Riembreedte (mm) | 50 |
| Hoogste stijfheid lineaire glijbaan ((mm) | W23XH18 |
| Verpakking Details | karton met schuim |
| Naam | XYZ lineaire actuator |
|---|---|
| Reeks | PTH |
| Slag bereik | 50mm1500mm |
| Positienauwkeurigheid | 0.02 mm |
| Maximale snelheid | 500 mm/s |