| Productnaam | Lineaire glijbaan |
|---|---|
| Materiaal | Dragend staal |
| Kerncomponenten | Handelswijze |
| Vooraf geladen code | ZO, ZA, ZB |
| Toepasselijke industrieën | machines |
| Naam | hogesnelheidsschroef |
|---|---|
| Kerncomponenten | Lagers |
| Lange | Aangepaste Lengte |
| Toepassing | delen voor cnc-bewerking |
| Gebeurtenis | Het lange Werkende Leven |
| naam | Lineaire kogelschroef |
|---|---|
| Materiaal | S55C,SCM420H |
| Noottype | Eenvoudige Noot$ Dubbele Noot |
| Applicatie | 3D-printer/CNC-machine |
| Kerncomponent | Motor, lager, motor, drukvat |
| naam | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
|---|---|
| Materiaal | S55C,SCM420H |
| Noottype | Eenvoudige Noot$ Dubbele Noot |
| Applicatie | 3D-printer/CNC-machine |
| Kerncomponent | Motor, lager, motor, drukvat |
| Standaard motoruitgang (W) | 200W |
|---|---|
| Rated koppel (NM) | 0,64 |
| Schroefgrade | C7 Rolling (Slenderness Ratio 1: 52.5) |
| Herhaalbare positioneringsnauwkeurigheid (mm) | ± 0,02 |
| Slag (mm) | 30,50,100,150,180.200.250.300,350 |
| Duwende snelheid (mm/s) | 20 |
|---|---|
| Versnelling en vertraging (mm/s²) | 3000 |
| Ontruiming (mm) | Onder 0,2 |
| Herhaalbare positioneringsnauwkeurigheid (mm) | ± 0,05 |
| Slagvastheid/trilling (m/s²) | 50/20 |
| Productnaam | Flanged lineaire kogellager |
|---|---|
| Materiaal | Dragend staal |
| Lengte | 10240mm |
| Sollicitatie | CNC-bewerkingsonderdelen |
| Verpakking Details | Karton |
| Naam | Kleine lineaire lagers |
|---|---|
| Type | Lineaire,lineaire beweging glijballagers |
| Functie | Anti-wrijving, laag geluid, lange levensduur |
| Prestatie | Hoge snelheid |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 80°C |
| Productnaam | Lineair Gidsblok |
|---|---|
| Materiaal | Dragend staal |
| Kerncomponenten | Handelswijze |
| Vooraf geladen code | ZO, ZA, ZB |
| Toepasselijke industrieën | Machines |
| Naam | Ground Ball Schroef |
|---|---|
| Kerncomponenten | Handelswijze |
| Lengte | Aangepaste lengte |
| Sollicitatie | CNC-bewerkingsonderdelen |
| Functie | Het lange Werkende Leven |