| nazwisko | Łożysko liniowe |
|---|---|
| Rodzaj | Łożysko kulkowe liniowe, liniowe |
| Cechy | Antykriction, niski hałas, długa żywotność LM6UU, długa życie, wysoka jakość |
| Wydajność | Wysoka wydajność biegania |
| Użycie | Zastosowania przemysłowe i mechaniczne |
| Nazwa produktu | Precyzyjne szyny slajdów |
|---|---|
| Szerokość kolei przewodniej | 15-63mm |
| CombiWidth of Wysokość | 15-65mm |
| Rodzaj | Prowadnica liniowa |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Nazwa produktu | Recyrkulacyjny przewodnik liniowy |
|---|---|
| Szerokość kolei przewodniej | 15-63mm |
| CombiWidth of Wysokość | 15-65mm |
| Rodzaj | Prowadnica liniowa |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| nazwisko | Modułowy siłownik liniowy |
|---|---|
| Materiał | Stal łożyskowa |
| Długość | 100-1680MM |
| Usługa | Usługi OEM |
| Struktura | Komponenty CNC |
| nazwisko | Precyzyjna śruba kulowa |
|---|---|
| Materiał | S55C, SCM420H |
| Typ nakrętki | Pojedyncza nakrętka $ podwójna nakrętka |
| Zastosowanie | Drukarka 3D/maszyna CNC |
| Podstawowy składnik | Silnik, łożysko, silnik, zbiornik ciśnieniowy |
| nazwisko | Liniowy zjeżdżalnia CNC |
|---|---|
| Materiał | Stal łożyskowa |
| Długość | 100-1680MM |
| Usługa | Usługi OEM |
| Struktura | Komponenty CNC |
| nazwisko | Niestandardowa śruba kulowa |
|---|---|
| Materiał | S55C, SCM420H |
| Typ nakrętki | Pojedyncza nakrętka $ podwójna nakrętka |
| Zastosowanie | Drukarka 3D/maszyna CNC |
| Podstawowy składnik | Silnik, łożysko, silnik, zbiornik ciśnieniowy |
| nazwisko | Walcowana śruba kulowa |
|---|---|
| Materiał | S55C, SCM420H |
| Typ nakrętki | Pojedyncza nakrętka $ podwójna nakrętka |
| Zastosowanie | Drukarka 3D/maszyna CNC |
| Podstawowy składnik | Silnik, łożysko, silnik, zbiornik ciśnieniowy |
| nazwisko | Blok wsparcia wału |
|---|---|
| Funkcja | Antykriction, odporny na kurz |
| Trwałość | Wysoki |
| Podstawowe składniki | Łożysko |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Nazwa produktu | Liniowy suwak przewodnia |
|---|---|
| Materiał | Stal łożyskowa |
| Podstawowe komponenty | Łożysko |
| Kod obciążania wstępnego | ZO, ZA, ZB |
| Praktyczne branże | maszyneria |