| Naam | Lineaire glijtabel |
|---|---|
| Materiaal | Lagers van staal |
| Lange | 1001680MM |
| Diensten | OEM de diensten |
| Structuur | CNC-componenten |
| Naam | Doppel-assige lineaire gids voor rollen |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium |
| Toepassingsgebieden | delen voor cnc-bewerking |
| Modelnummer | LGD |
| Aanwezigheid | delen voor cnc-bewerking |
| Standaard motoruitgang (W) | 750W |
|---|---|
| Nominale koppel (n · m) | 2.4 |
| Herhaalbare positioneringsnauwkeurigheid (mm) | ±0.08 |
| Max slag (mm) | 100-6000 mm/interval 50 mm |
| Specificatie van de timingbelt | 45 × 5 (lood 125 mm) |
| Standaard motoruitgang (W) | 400W |
|---|---|
| Nominale koppel (n · m) | 1.27 |
| Herhaalbare positioneringsnauwkeurigheid (mm) | ±0.08 |
| Max slag (mm) | 100-6000 mm/interval 50 mm |
| Specificatie van de timingbelt | 30 × 5 (lead 100 mm) |
| Standaard motoruitgang (W) | 750W |
|---|---|
| Nominale koppel (n · m) | 2.4 |
| Herhaalbare positioneringsnauwkeurigheid (mm) | ±0.08 |
| Max slag (mm) | 100-6000 mm/interval 50 mm |
| Specificatie van de timingbelt | 45 × 5 (lood 125 mm) |
| Standaard motoruitgang (W) | 1500 W |
|---|---|
| Nominale koppel (n · m) | 7.16 |
| Herhaalbare positioneringsnauwkeurigheid (mm) | ±0.08 |
| Max slag (mm) | 100-6000 mm/interval 50 mm |
| Specificatie van de timingbelt | 45 × 8 (lood 208 mm) |
| Naam | Enige Asrobot |
|---|---|
| Materiaal | Lagers van staal |
| Lange | 1001680MM |
| Service | OEM de diensten |
| Structuur | CNC-componenten |
| Herhaalbare positioneringsnauwkeurigheid ((mm) | ±0.1 |
|---|---|
| Nominale stuwkracht ((N) | 340 |
| Riembreedte (mm) | 46 |
| Hoogste stijfheid lineaire glijbaan ((mm) | W20XH15 |
| Verpakking Details | karton met schuim |
| Maximale snelheid ((mm/s) | 2000 |
|---|---|
| Nominale stuwkracht (N) | 367 |
| Standaard slagtijd ((mm) | Interval 20-3050 mm/50 |
| Gordelbreedte | 45 |
| Lijnschuiver met hoge stijfheid | W23×H18 |
| Standaard motoruitgang (W) | 200 |
|---|---|
| Nominale koppel (n · m) | 0,64 |
| Herhaalbare positioneringsnauwkeurigheid (mm) | ±0.08 |
| Max slag (mm) | 100-5000 mm/interval 50 mm |
| Specificatie van de timingbelt | 20 × 3 (lead 90 mm) |