| Duwende snelheid (mm/s) | 10 |
|---|---|
| Versnelling en vertraging (mm/s²) | 3000 |
| Ontruiming (mm) | Onder 0,2 |
| Herhaalbare positioneringsnauwkeurigheid (mm) | ± 0,05 |
| Slagvastheid/trilling (m/s²) | 50/20 |
| Duwende snelheid (mm/s) | 20 |
|---|---|
| Versnelling en vertraging (mm/s²) | 3000 |
| Ontruiming (mm) | Onder 0,2 |
| Herhaalbare positioneringsnauwkeurigheid (mm) | ± 0,05 |
| Slagvastheid/trilling (m/s²) | 50/20 |
| Productnaam | Lineair Gidsblok |
|---|---|
| Materiaal | Lagers van staal |
| Kerncomponenten | Lagers |
| Vooraf geladen code | ZO, ZA, ZB |
| Toepasselijke industrieën | Machines en toestellen |
| Herhaalbare positioneringsnauwkeurigheid ((mm) | ±0.1 |
|---|---|
| Nominale stuwkracht ((N) | 765 |
| Riembreedte (mm) | 50 |
| Hoogste stijfheid lineaire glijbaan ((mm) | W23XH18 |
| Verpakking Details | karton met schuim |
| Herhaalbare positioneringsnauwkeurigheid (mm) | ± 0,01 |
|---|---|
| Standaard slag (mm) | 25-450 mm/25 interval |
| AC -servo motorcapaciteit (W) | 400 |
| Schroef de buitenste diameter (mm) | C7φ16 |
| Koppeling (mm) | 10 × 14 |
| Herhaalbare positioneringsnauwkeurigheid (mm) | ± 0,01 |
|---|---|
| Standaard slag (mm) | 50-1250 mm/50 interval |
| AC -servo motorcapaciteit (W) | 400 |
| Schroef de buitenste diameter (mm) | C7φ16 |
| Koppeling (mm) | 10 × 14 |
| Productnaam | Lineair Gidsblok |
|---|---|
| Materiaal | Dragend staal |
| Kerncomponenten | Handelswijze |
| Vooraf geladen code | ZO, ZA, ZB |
| Toepasselijke industrieën | Machines |
| Toepassing | Automatische machines |
|---|---|
| Gewicht (kg) | 5 |
| Effectieve slag | 100-3900 mm |
| horizontale lading | ≤12KG |
| Bewegingssnelheid | ≤ 2000 mm/s |
| Naam | Schachtkoppeling |
|---|---|
| Werktemperatuur | -20°C tot 80°C |
| Corrosiebestendigheid | - Ja, dat klopt. |
| Nauwkeurigheid | Hoog |
| Sleutelwoord | Het lineaire Kogellager van het Gidsspoor |
| Nominale stuwkracht (N) | 204 |
|---|---|
| Standaard slagtijd ((mm) | 50-4000 mm/50 interval |
| Gordelbreedte | 45 |
| Lijnschuiver met hoge stijfheid | W28×H26 |
| Oorsprongsensor Plug | PM-T45 ((NPN)) |