| Herhaalbare positioneringsnauwkeurigheid (mm) | ± 0,1 |
|---|---|
| Rated stuwkracht (n) | 220 |
| Standaardslag (mm)*3 | 100-6000 mm/100 mm interval |
| AC -servo motorcapaciteit (W) | 400 |
| Riembreedte (mm) | 32 |
| Naam | Lineaire lagerslijdeenheid |
|---|---|
| Modelnummer | SBR/TBR |
| Materiaal | Aluminium |
| Toepassing | CNC-machine |
| Certificaat | ISO9001, ISO14001, ISO18001 |
| Productnaam | Lineaire glijbaan |
|---|---|
| Materiaal | Lagers van staal |
| Kerncomponenten | Lagers |
| Vooraf geladen code | ZO, ZA, ZB |
| Toepasselijke industrieën | Machines en toestellen |
| Productnaam | Precieze glijbanen |
|---|---|
| Breedte van de geleidingsrail | 1563mm |
| CombiWidth Of Height | 15-65 mm |
| Type | Lineaire rollgids |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Naam | Lineaire steun voor de schacht van het spoor |
|---|---|
| Materiaal | Duurzaam en van hoge kwaliteit materiaal |
| Stabiliteit | Biedt stabiele ondersteuning |
| Verenigbaarheid | Compatibel met verschillende apparatuur |
| Onderhoud | Een laag onderhoud |
| Productnaam | Lineaire glijbaan |
|---|---|
| Materiaal | Dragend staal |
| Kerncomponenten | Handelswijze |
| Vooraf geladen code | ZO, ZA, ZB |
| Toepasselijke industrieën | machines |
| Productnaam | Lijnrijke gids voor recirculerende ballen |
|---|---|
| Breedte van de geleidingsrail | 1563mm |
| CombiWidth Of Height | 15-65 mm |
| Type | Lineaire rollgids |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Productnaam | Lineaire Leibanen |
|---|---|
| Breedte van de geleidingsrail | 1563mm |
| CombiWidth Of Height | 15-65 mm |
| Type | Lineaire rollgids |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Productnaam | Lineaire glijbaan |
|---|---|
| Materiaal | Lagers van staal |
| Kerncomponenten | Lagers |
| Vooraf geladen code | ZO, ZA, ZB |
| Toepasselijke industrieën | Machines en toestellen |
| Productnaam | Lineaire glijbaan |
|---|---|
| Materiaal | Dragend staal |
| Kerncomponenten | Handelswijze |
| Vooraf geladen code | ZO, ZA, ZB |
| Toepasselijke industrieën | machines |