| Ονομα | Γραμμικό πίνακα διαφάνειας |
|---|---|
| Υλικό | Σιδηροφόρο |
| Διάρκεια | 1001680MM |
| Υπηρεσία | Υπηρεσίες cOem |
| Δομή | Συστατικά CNC |
| Ονομασία | Δύο άξονες γραμμικός οδηγός κυλίνδρων |
|---|---|
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Περιοχές εφαρμογής | Τμήματα επεξεργασίας CNC |
| Αριθμός μοντέλου | ΔΕΔ |
| Επικοινωνία | Τμήματα επεξεργασίας CNC |
| Τυπική έξοδος κινητήρα (W) | 750W |
|---|---|
| Βαθμολογημένη ροπή (n · m) | 2.4 |
| Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια τοποθέτησης (mm) | ±0.08 |
| Max Stroke (mm) | 100-6000mm/διάστημα 50mm |
| Προδιαγραφή ζώνης χρονισμού | 45 × 5 (μολύβδου 125mm) |
| Τυπική έξοδος κινητήρα (W) | 400W |
|---|---|
| Βαθμολογημένη ροπή (n · m) | 1.27 |
| Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια τοποθέτησης (mm) | ±0.08 |
| Max Stroke (mm) | 100-6000mm/διάστημα 50mm |
| Προδιαγραφή ζώνης χρονισμού | 30 × 5 (μολύβδου 100mm) |
| Τυπική έξοδος κινητήρα (W) | 750W |
|---|---|
| Βαθμολογημένη ροπή (n · m) | 2.4 |
| Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια τοποθέτησης (mm) | ±0.08 |
| Max Stroke (mm) | 100-6000mm/διάστημα 50mm |
| Προδιαγραφή ζώνης χρονισμού | 45 × 5 (μολύβδου 125mm) |
| Τυπική έξοδος κινητήρα (W) | 1500W |
|---|---|
| Βαθμολογημένη ροπή (n · m) | 7.16 |
| Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια τοποθέτησης (mm) | ±0.08 |
| Max Stroke (mm) | 100-6000mm/διάστημα 50mm |
| Προδιαγραφή ζώνης χρονισμού | 45 × 8 (οδηγός 208mm) |
| Όνομα | Ενιαίο ρομπότ άξονα |
|---|---|
| Υλικό | Σιδηροφόρο |
| Διάρκεια | 1001680MM |
| Υπηρεσία | Υπηρεσίες cOem |
| Δομή | Συστατικά CNC |
| Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια τοποθέτησης (mm) | ±0.1 |
|---|---|
| Ονομαστική ώθηση (N) | 340 |
| Πλάτος ζώνης (mm) | 46 |
| Υψηλής ακαμψίας γραμμική ολίσθηση (mm) | W20XH15 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καρτόνι με αφρό |
| Μέγιστη ταχύτητα ((mm/s) | 2000 |
|---|---|
| Ονομαστική ώθηση (N) | 367 |
| Τυποποιημένη στροφή (mm) | Διαστήματα 20-3050 mm/50 |
| πλάτος ζώνης | 45 |
| Μεγάλη ακαμψία γραμμικό διακανονιστή | W23 × H18 |
| Τυπική έξοδος κινητήρα (W) | 200 |
|---|---|
| Βαθμολογημένη ροπή (n · m) | 0,64 |
| Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια τοποθέτησης (mm) | ±0.08 |
| Max Stroke (mm) | 100-5000mm/διάστημα 50mm |
| Προδιαγραφή ζώνης χρονισμού | 20 × 3 (μολύβδου 90mm) |