| nazwisko | Liniowy stół slajdowy |
|---|---|
| Materiał | Stal łożyskowa |
| Długość | 100-1680MM |
| Usługa | Usługi OEM |
| Struktura | Komponenty CNC |
| nazwisko | Przewodnik liniowy w rolce do podwójnej osi |
|---|---|
| Materiał | Aluminium |
| Obszary zastosowania | Części do obróbki CNC |
| Numer modelu | LGD |
| Aookacja | Części do obróbki CNC |
| Standardowe wyjście silnika (W) | 750 W. |
|---|---|
| Znamiony moment obrotowy (n · m) | 2.4 |
| Powtarzalna dokładność pozycjonowania (MM) | ±0,08 |
| Max Stroke (MM) | 100-6000 mm/interwał 50 mm |
| Specyfikacja pasa rozrządu | 45 × 5 (ołów 125 mm) |
| Standardowe wyjście silnika (W) | 400 W. |
|---|---|
| Znamiony moment obrotowy (n · m) | 1.27 |
| Powtarzalna dokładność pozycjonowania (MM) | ±0,08 |
| Max Stroke (MM) | 100-6000 mm/interwał 50 mm |
| Specyfikacja pasa rozrządu | 30 × 5 (ołów 100 mm) |
| Standardowe wyjście silnika (W) | 750 W. |
|---|---|
| Znamiony moment obrotowy (n · m) | 2.4 |
| Powtarzalna dokładność pozycjonowania (MM) | ±0,08 |
| Max Stroke (MM) | 100-6000 mm/interwał 50 mm |
| Specyfikacja pasa rozrządu | 45 × 5 (ołów 125 mm) |
| Standardowe wyjście silnika (W) | 1500 W. |
|---|---|
| Znamiony moment obrotowy (n · m) | 7.16 |
| Powtarzalna dokładność pozycjonowania (MM) | ±0,08 |
| Max Stroke (MM) | 100-6000 mm/interwał 50 mm |
| Specyfikacja pasa rozrządu | 45 × 8 (ołów 208 mm) |
| nazwisko | Robot jednoosiowy |
|---|---|
| Materiał | Stal łożyskowa |
| Długość | 100-1680MM |
| USŁUGA | Usługi OEM |
| Struktura | Komponenty CNC |
| Powtórna dokładność pozycjonowania ((mm) | ±0,1 |
|---|---|
| Znamione pchnięcie (N) | 340 |
| Szerokość paska (mm) | 46 |
| Liniowy szkiełko o wysokiej sztywności (mm) | W20xH15 |
| Szczegóły pakowania | karton z pianą |
| Maksymalna prędkość (MM/s) | 2000 |
|---|---|
| Znamione pchnięcie (N) | 367 |
| Standardowy skok (mm) | Odstęp 20-3050 mm/50 |
| Szerokość paska | 45 |
| Liniowy suwak o wysokiej sztywności | W23 × H18 |
| Standardowe wyjście silnika (W) | 200 |
|---|---|
| Znamiony moment obrotowy (n · m) | 0,64 |
| Powtarzalna dokładność pozycjonowania (MM) | ±0,08 |
| Max Stroke (MM) | 100-5000 mm/interwał 50 mm |
| Specyfikacja pasa rozrządu | 20 × 3 (ołów 90 mm) |