| Repeatable positioning accuracy(mm) | ±0.08 |
|---|---|
| Lead (mm) | 40 |
| Max speed(mm/s) | 2000 |
| Rated thrust (N) | 204 |
| Standard stroke(mm) | 20-3050mm/50 interval |
| Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια τοποθέτησης (mm) | ±0.08 |
|---|---|
| Μέγιστη στροφή ((mm) | 100-5000 mm/διαστήμα 50 mm |
| Προδιαγραφή ζώνης χρονισμού | 15×3 ((πρωτεύον 78mm) |
| Αύξηση βάρους ((ανά 100 mm χτύπημα kg) | 0,34 |
| Μαγνητικός διακόπτης καλάμων | Τύπος επαφής CS1-D-1M, μήκος καλωδίου 1m/CS1-DN-3 ασύνδετος τρανζίστορας τύπου NPN, μήκος καλωδίου 3 |
| Το σωματικό βάρος του εγκεφαλικού εγκεφαλικού εγκεφάλου Omm ((KG) | 1.9 |
|---|---|
| Γωνία περιστροφής της ράβδου του έμβολο | ±0,7 βαθμός |
| Πρόσθετο βάρος ανά 10 mm ((kg) | 0.13 |
| Το βάρος του συστατικού του κινητήρα άμεσης εγκατάστασης ((KG) | 0,14 |
| Το βάρος του συστατικού του κινητήρα έμμεσης εγκατάστασης ((KG) | 0,18 |
| Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια τοποθέτησης (mm) | ± 0,1 |
|---|---|
| Βαθμολογημένη ώθηση (n) | 340 |
| Πρότυπο εγκεφαλικό επεισόδιο (mm)*3 | Διάστημα 100-6000mm/100 |
| AC Servo Motor χωρητικότητα (W) | 750 |
| Πλάτος ζώνης (mm) | 46 |
| Μέγιστη ταχύτητα ((mm/s) | 2000 |
|---|---|
| Ονομαστική ώθηση (N) | 204 |
| Τυποποιημένη στροφή (mm) | Διαστήματα 20-3050 mm/50 |
| πλάτος ζώνης | 30 |
| Μεγάλη ακαμψία γραμμικό διακανονιστή | W20 × H15 |
| Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια τοποθέτησης (mm) | ±0.1 |
|---|---|
| Ονομαστική ώθηση (N) | 220 |
| Πλάτος ζώνης (mm) | 32 |
| Υψηλής ακαμψίας γραμμική ολίσθηση (mm) | W15XH12.5 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καρτόνι με αφρό |
| Κατηγορία βίδες | C7 Rolling 1205/1210 (Αναλογία Slenderness 1: 52.5) |
|---|---|
| Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια τοποθέτησης (mm) | ±0.02 |
| Μέγιστο ακτινικό φορτίο ως κύλινδρος φραγμού (kg) | 75 |
| Τυπική έξοδος κινητήρα (W) 50W βήμα 28 Βαθμολογημένη ροπή (nm) 0.16 0.09 Βαθμός βιδών C7 Rolling 080 | 30.50.100 |
| Γωνιά περιστροφής ράβδου εμβόλου | ± 0,7 βαθμός |
| Κατηγορία βίδες | C7 Rolling 1605/1610 (Slenderness Ratio1: 62.5) |
|---|---|
| Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια τοποθέτησης (mm) | ±0.02 |
| Μέγιστο ακτινικό φορτίο ως κύλινδρος φραγμού (kg) | 100 |
| Τυπική έξοδος κινητήρα (W) 50W βήμα 28 Βαθμολογημένη ροπή (nm) 0.16 0.09 Βαθμός βιδών C7 Rolling 080 | 30.50.100 |
| Γωνιά περιστροφής ράβδου εμβόλου | ± 0,7 βαθμός |
| Τυπική έξοδος κινητήρα (W) | 200W |
|---|---|
| Βαθμολογημένη ροπή (nm) | 0,64 |
| Βαθμός βιδωτό | C7 rolling (αναλογία slenderness 1: 52.5) |
| Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια τοποθέτησης (mm) | ± 0,02 |
| Εγκεφαλικό επεισόδιο (mm) | 30,50,100,150,180,200,250,300,350 |
| Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια τοποθέτησης (mm) | ±0.02 |
|---|---|
| Κατηγορία βίδες | C7 Τροχιασμός (Συντελεστής ολότητας 1:52.5) |
| Το σωματικό βάρος σε στροφή Omm (kg) | 0.8 |
| Πρόσθετο βάρος ανά 50 mm (kg) | 1.1 |
| Το βάρος του συστατικού του κινητήρα άμεσης εγκατάστασης (kg) | 0,18 |