| Ονομασία προϊόντος | Επιστροφή κύκλου σφαίρας γραμμική καθοδήγηση |
|---|---|
| Διάμετρος της σιδηροτροχιάς | 1563mm |
| Συνδυασμός πλάτους | 15-65 mm |
| Τύπος | Γραμμικός οδηγός κυλίσματος |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Ταχύτητα ώθησης (mm/s) | 20 |
|---|---|
| Επιτάχυνση και επιβράδυνση (mm/s²) | 3000 |
| Διάκενο (mm) | Κάτω από 0,2 |
| Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια τοποθέτησης (mm) | ± 0,05 |
| Αντοχή σε κρούση/Δονήσεις (m/s²) | 50/20 |
| Ονομασία | Λεωνικό σιδηροδρομικό μπλοκ καθοδήγησης |
|---|---|
| Αριθμός μοντέλου | ΣΤΒ/ΤΒΡ |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Εφαρμογή | Μηχανή CNC |
| Πιστοποιητικό | ISO9001, ISO14001, ISO18001 |
| Όνομα προϊόντος | Γραμμικός φραγμός οδηγών |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβας ρουλεμάν |
| Βασικά συστατικά | Ρουλεμάν |
| Κωδικός προφόρτωσης | ZO, ZA, ZB |
| Ισχύουσες βιομηχανίες | Μηχανήματα |
| Όνομα προϊόντος | Φλάνγκες με γραμμικό σφαιρικό ρουλέν |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβας ρουλεμάν |
| Μήκος | 10240mm |
| Εφαρμογή | Ανταλλακτικά κατεργασίας CNC |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Χαρτοκιβώτιο |
| Ονομα | Στροφή σφαίρας γραμμικής κίνησης |
|---|---|
| Υλικό | S55C,SCM420H |
| Τύπος καρυδιών | Μονό καρύδι, διπλό καρύδι |
| Εφαρμογή | 3D εκτυπωτής/μηχανή CNC |
| Βασικό στοιχείο | Μηχανή, ρουλεμάν, κινητήρας, δοχείο πίεσης |
| Ονομασία | Σύνδεσμος άξονα |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 80°C |
| Αντίσταση στη διάβρωση | - Ναι, ναι. |
| Ακρίβεια | Υψηλή |
| Κλειστή λέξη | Γραμμικός ένσφαιρος τριβέας ραγών οδηγών |
| Ονομαστική ώθηση (N) | 204 |
|---|---|
| Τυποποιημένη στροφή (mm) | 50-4000mm/50 διαστήματα |
| πλάτος ζώνης | 45 |
| Μεγάλη ακαμψία γραμμικό διακανονιστή | W28 × H26 |
| Αισθητήρας προέλευσης | PM-T45 ((NPN) |
| Το σωματικό βάρος του εγκεφαλικού εγκεφαλικού εγκεφάλου Omm ((KG) | 1.9 |
|---|---|
| Γωνία περιστροφής της ράβδου του έμβολο | ±0,7 βαθμός |
| Πρόσθετο βάρος ανά 10 mm ((kg) | 0.13 |
| Το βάρος του συστατικού του κινητήρα άμεσης εγκατάστασης ((KG) | 0,14 |
| Το βάρος του συστατικού του κινητήρα έμμεσης εγκατάστασης ((KG) | 0,18 |
| Repeatable positioning accuracy(mm) | ±0.08 |
|---|---|
| Lead (mm) | 40 |
| Max speed(mm/s) | 2000 |
| Rated thrust (N) | 204 |
| Standard stroke(mm) | 20-3050mm/50 interval |