| Productnaam | Lijnrijke gids voor recirculerende ballen |
|---|---|
| Breedte van de geleidingsrail | 1563mm |
| CombiWidth Of Height | 15-65 mm |
| Type | Lineaire rollgids |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Duwende snelheid (mm/s) | 20 |
|---|---|
| Versnelling en vertraging (mm/s²) | 3000 |
| Ontruiming (mm) | Onder 0,2 |
| Herhaalbare positioneringsnauwkeurigheid (mm) | ± 0,05 |
| Slagvastheid/trilling (m/s²) | 50/20 |
| naam | Lineair geleidingsspoorblok |
|---|---|
| Modelnummer | SBR/TBR |
| Materiaal | Aluminium |
| Toepassing | CNC-machine |
| Certificaat | ISO9001, ISO14001, ISO18001 |
| Productnaam | Lineair Gidsblok |
|---|---|
| Materiaal | Dragend staal |
| Kerncomponenten | Handelswijze |
| Vooraf geladen code | ZO, ZA, ZB |
| Toepasselijke industrieën | Machines |
| Productnaam | Flanged lineaire kogellager |
|---|---|
| Materiaal | Dragend staal |
| Lengte | 10240mm |
| Sollicitatie | CNC-bewerkingsonderdelen |
| Verpakking Details | Karton |
| Naam | Lineaire kogelschroef |
|---|---|
| Materiaal | S55C,SCM420H |
| Noottype | Eenvoudige Noot$ Dubbele Noot |
| Sollicitatie | 3D-printer/CNC-machine |
| Kerncomponent | Motor, lager, motor, drukvat |
| Naam | Schachtkoppeling |
|---|---|
| Werktemperatuur | -20°C tot 80°C |
| Corrosiebestendigheid | - Ja, dat klopt. |
| Nauwkeurigheid | Hoog |
| Sleutelwoord | Het lineaire Kogellager van het Gidsspoor |
| Nominale stuwkracht (N) | 204 |
|---|---|
| Standaard slagtijd ((mm) | 50-4000 mm/50 interval |
| Gordelbreedte | 45 |
| Lijnschuiver met hoge stijfheid | W28×H26 |
| Oorsprongsensor Plug | PM-T45 ((NPN)) |
| Het lichaamsgewicht van Omm slag ((KG) | 1.9 |
|---|---|
| Draaihoek zuigerstang | ±0.7 graad |
| Gewicht toegevoegd per 10 mm ((kg) | 0.13 |
| Het gewicht van de onderdelen van de rechtstreekse motor ((KG) | 0,14 |
| Het gewicht van de onderdelen van de motor voor indirecte installatie ((KG) | 0,18 |
| Repeatable positioning accuracy(mm) | ±0.08 |
|---|---|
| Lead (mm) | 40 |
| Max speed(mm/s) | 2000 |
| Rated thrust (N) | 204 |
| Standard stroke(mm) | 20-3050mm/50 interval |