| Maximale snelheid ((mm/s) | 2000 |
|---|---|
| Nominale stuwkracht (N) | 204 |
| Standaard slagtijd ((mm) | Interval 20-3050 mm/50 |
| Gordelbreedte | 30 |
| Lijnschuiver met hoge stijfheid | W20 × H15 |
| Maximale snelheid ((mm/s) | 2000 |
|---|---|
| Nominale stuwkracht (N) | 100 |
| Standaard slagtijd ((mm) | Interval 20-3050 mm/50 |
| Gordelbreedte | 25 |
| Lijnschuiver met hoge stijfheid | W15 × H12.5 |
| Schroefklasse | C7 rollen 1205/1210 (slankheid verhouding 1: 52.5) |
|---|---|
| Herhaalbare positioneringsnauwkeurigheid (mm) | ±0.02 |
| Max radiale belasting als een barrièrecilinder (kg) | 75 |
| Standaard motoruitgang (W) 50W STAPPER 28 Rated koppel (NM) 0,16 0,09 Schroef Grade C7 Rolling 0802 | 30.50.100 |
| Zuigerstang rotatiehoek | ± 0,7 graden |
| Schroefklasse | C7 Rolling 1605/1610 (Slenderness Ratio1: 62.5) |
|---|---|
| Herhaalbare positioneringsnauwkeurigheid (mm) | ±0.02 |
| Max radiale belasting als een barrièrecilinder (kg) | 100 |
| Standaard motoruitgang (W) 50W STAPPER 28 Rated koppel (NM) 0,16 0,09 Schroef Grade C7 Rolling 0802 | 30.50.100 |
| Zuigerstang rotatiehoek | ± 0,7 graden |
| Herhaalbare positioneringsnauwkeurigheid ((mm) | ±0.02 |
|---|---|
| Schroefklasse | C7 Rollen (slijpheidsgraad 1:52.5) |
| Het lichaamsgewicht van de Omm-slag (kg) | 0.8 |
| Gewicht per 50 mm (kg) | 1.1 |
| Het gewicht van de onderdelen van de rechtstreeks in te zetten motor (kg) | 0,18 |
| Standaard motoruitgang (W) | 200W |
|---|---|
| Rated koppel (NM) | 0,64 |
| Schroefgrade | C7 Rolling (Slenderness Ratio 1: 52.5) |
| Herhaalbare positioneringsnauwkeurigheid (mm) | ± 0,02 |
| Slag (mm) | 30,50,100,150,180.200.250.300,350 |
| Standaard motorvermogen (W) | 200 W/400 W |
|---|---|
| Nominaal koppel ((Nm) | 0.64/1.27 |
| Maximaal toegestane inlaatkoppel ((Nm) | 9 |
| Schroefklasse | C7 Rolling (Slenderness ratio1:62.5) |
| Herhaalbare positioneringsnauwkeurigheid ((mm) | ±0.02 |