| Όνομα προϊόντος | Γραμμικό οδηγό Slider |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβας ρουλεμάν |
| Βασικά συστατικά | Ρουλεμάν |
| Κωδικός προφόρτωσης | ZO, ZA, ZB |
| Ισχύουσες βιομηχανίες | Μηχανήματα |
| Ονομασία | Στροφή σφαίρας υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Βασικά συστατικά | Κουρέματα |
| Διάρκεια | Προσαρμοσμένο μήκος |
| Εφαρμογή | Τμήματα επεξεργασίας CNC |
| Χαρακτηριστικό | Μακριά λειτουργούσα ζωή |
| όνομα | Στροφή σφαίρας γραμμικής κίνησης |
|---|---|
| Υλικό | S55C,SCM420H |
| Τύπος καρυδιών | Μονό καρύδι, διπλό καρύδι |
| Εφαρμογή | 3D εκτυπωτής/μηχανή CNC |
| Βασικός συστατικός | Μηχανή, ρουλεμάν, κινητήρας, δοχείο πίεσης |
| όνομα | Τεχνουργήματα για την κατασκευή ηλεκτρικών συσκευών για την κατασκευή ηλεκτρικών συσκευών |
|---|---|
| Υλικό | S55C,SCM420H |
| Τύπος καρυδιών | Μονό καρύδι, διπλό καρύδι |
| Εφαρμογή | 3D εκτυπωτής/μηχανή CNC |
| Βασικός συστατικός | Μηχανή, ρουλεμάν, κινητήρας, δοχείο πίεσης |
| Τυπική έξοδος κινητήρα (W) | 200W |
|---|---|
| Βαθμολογημένη ροπή (nm) | 0,64 |
| Βαθμός βιδωτό | C7 rolling (αναλογία slenderness 1: 52.5) |
| Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια τοποθέτησης (mm) | ± 0,02 |
| Εγκεφαλικό επεισόδιο (mm) | 30,50,100,150,180,200,250,300,350 |
| Ταχύτητα ώθησης (mm/s) | 20 |
|---|---|
| Επιτάχυνση και επιβράδυνση (mm/s²) | 3000 |
| Διάκενο (mm) | Κάτω από 0,2 |
| Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια τοποθέτησης (mm) | ± 0,05 |
| Αντοχή σε κρούση/Δονήσεις (m/s²) | 50/20 |
| Όνομα προϊόντος | Φλάνγκες με γραμμικό σφαιρικό ρουλέν |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβας ρουλεμάν |
| Μήκος | 10240mm |
| Εφαρμογή | Ανταλλακτικά κατεργασίας CNC |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Χαρτοκιβώτιο |
| Ονομα | Μικρό γραμμικό ρουλεμάν |
|---|---|
| Τύπος | Λειτουργία: |
| Χαρακτηριστικό | Αντί τριβής, χαμηλός θόρυβος, μακρά διάρκεια ζωής |
| Εκτέλεση | Υψηλή ταχύτητα |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 80°C |
| Όνομα προϊόντος | Γραμμικός φραγμός οδηγών |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβας ρουλεμάν |
| Βασικά συστατικά | Ρουλεμάν |
| Κωδικός προφόρτωσης | ZO, ZA, ZB |
| Ισχύουσες βιομηχανίες | Μηχανήματα |
| Ονομα | Στροφή σφαίρας γης |
|---|---|
| Βασικά συστατικά | Ρουλεμάν |
| Μήκος | Προσαρμοσμένο μήκος |
| Εφαρμογή | Ανταλλακτικά κατεργασίας CNC |
| Χαρακτηριστικό | Μακριά λειτουργούσα ζωή |