| Powtarzalna dokładność pozycjonowania (MM) | ± 0,1 |
|---|---|
| Znamione pchnięcie (N) | 220 |
| Standardowy skok (mm)*3 | Odstęp 100-6000 mm/100 mm |
| Pojemność silnika serwomechanizmu AC (W) | 400 |
| Szerokość paska (mm) | 32 |
| nazwisko | Liniowy slajd łożyska |
|---|---|
| Numer modelu | SBR/TBR |
| Materiał | Aluminium |
| Zastosowanie | Maszyna CNC |
| świadectwo | ISO9001, ISO14001, ISO18001 |
| Nazwa produktu | Liniowy suwak przewodnia |
|---|---|
| Materiał | Stal łożyskowa |
| Podstawowe komponenty | Łożysko |
| Kod obciążania wstępnego | ZO, ZA, ZB |
| Praktyczne branże | maszyneria |
| Nazwa produktu | Precyzyjne szyny slajdów |
|---|---|
| Szerokość kolei przewodniej | 15-63mm |
| CombiWidth of Wysokość | 15-65mm |
| Rodzaj | Prowadnica liniowa |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| nazwisko | Liniowe obsługa wału szynowego |
|---|---|
| Materiał | Trwałe i wysokiej jakości materiały |
| Stabilność | Zapewnia stabilne wsparcie |
| Zgodność | Kompatybilny z różnymi urządzeniami |
| Konserwacja | Niskie koszty utrzymania |
| Nazwa produktu | Liniowy suwak przewodnia |
|---|---|
| Tworzywo | Stal łożyskowa |
| Podstawowe komponenty | Łożysko |
| Kod obciążania wstępnego | ZO, ZA, ZB |
| Obowiązujące branże | Maszyneria |
| Nazwa produktu | Recyrkulacyjny przewodnik liniowy |
|---|---|
| Szerokość kolei przewodniej | 15-63mm |
| CombiWidth of Wysokość | 15-65mm |
| Rodzaj | Prowadnica liniowa |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Nazwa produktu | Prowadnice liniowe |
|---|---|
| Szerokość kolei przewodniej | 15-63mm |
| CombiWidth of Wysokość | 15-65mm |
| Rodzaj | Prowadnica liniowa |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Nazwa produktu | Liniowy suwak przewodnia |
|---|---|
| Materiał | Stal łożyskowa |
| Podstawowe komponenty | Łożysko |
| Kod obciążania wstępnego | ZO, ZA, ZB |
| Praktyczne branże | maszyneria |
| Nazwa produktu | Liniowy suwak przewodnia |
|---|---|
| Tworzywo | Stal łożyskowa |
| Podstawowe komponenty | Łożysko |
| Kod obciążania wstępnego | ZO, ZA, ZB |
| Obowiązujące branże | Maszyneria |