| Proces produkcji | Walcowana nić |
|---|---|
| Długość | 10-160mm |
| nazwisko | Liniowa śruba kulowa |
| Materiał | S55C, SCM420H |
| Typ nakrętki | Pojedyncza nakrętka $ podwójna nakrętka |
| nazwa | Liniowa śruba ruchu |
|---|---|
| Tworzywo | S55C, SCM420H |
| Typ nakrętki | Pojedyncza nakrętka $ podwójna nakrętka |
| Zastosowanie | Drukarka 3D/maszyna CNC |
| Komponent podstawowy | Silnik, łożysko, silnik, zbiornik ciśnieniowy |
| nazwa | Niestandardowa śruba kulowa |
|---|---|
| Tworzywo | S55C, SCM420H |
| Typ nakrętki | Pojedyncza nakrętka $ podwójna nakrętka |
| Zastosowanie | Drukarka 3D/maszyna CNC |
| Komponent podstawowy | Silnik, łożysko, silnik, zbiornik ciśnieniowy |
| nazwisko | Modułowy siłownik liniowy |
|---|---|
| Materiał | Stal łożyskowa |
| Długość | 100-1680MM |
| Usługa | Usługi OEM |
| Struktura | Komponenty CNC |
| nazwisko | Łożysko kH |
|---|---|
| Rodzaj | Łożysko ruchu liniowego |
| Struktura | Łożysko liniowe |
| Dokładność | Wysoka precyzja |
| Cechy | Bezproblemowa i cicha obsługa |
| Powtarzalna dokładność pozycjonowania (MM) | ± 0,01 |
|---|---|
| Standardowy skok (mm) | Odstęp 50-1250 mm/50 |
| Pojemność silnika serwomechanizmu AC (W) | 400 |
| Śruba zewnętrzna średnica (mm) | C7φ16 |
| Sprzężenie (mm) | 10 × 14 |
| Powtarzalna dokładność pozycjonowania (MM) | ± 0,01 |
|---|---|
| Standardowy skok (mm) | Odstęp 25-450 mm/25 |
| Pojemność silnika serwomechanizmu AC (W) | 400 |
| Śruba zewnętrzna średnica (mm) | C7φ16 |
| Sprzężenie (mm) | 10 × 14 |
| Nazwa | Walcowana śruba kulowa |
|---|---|
| Tworzywo | S55C, SCM420H |
| Typ nakrętki | Pojedyncza nakrętka $ podwójna nakrętka |
| Aplikacja | Drukarka 3D/maszyna CNC |
| Podstawowy komponent | Silnik, łożysko, silnik, zbiornik ciśnieniowy |
| Standard motor power(W) | 750W |
|---|---|
| Repeatable positioning accuracy(mm) | ±0.01 |
| Screw diameter(mm) | 25 ball screw (C7) |
| Max stroke (mm) | 100~1500(50 interval) |
| Packaging Details | Foam and carton |
| Standard motor power(W) | 750W |
|---|---|
| Repeatable positioning accuracy(mm) | ±0.01 |
| Max stroke (mm) | 1250 |
| Screw grade | C7 rolling |
| Screw specification | 2005/2010/2020/2040(Slenderness ratio1:70) |