| Vervaardigingsproces | Gerolde Draad |
|---|---|
| Lange | 10-160mm |
| Naam | Lineaire kogelschroef |
| Materiaal | S55C,SCM420H |
| Noottype | Eenvoudige Noot$ Dubbele Noot |
| naam | Lineaire kogelschroef |
|---|---|
| Materiaal | S55C,SCM420H |
| Noottype | Eenvoudige Noot$ Dubbele Noot |
| Applicatie | 3D-printer/CNC-machine |
| Kerncomponent | Motor, lager, motor, drukvat |
| naam | Op maat gemaakte kogelschroef |
|---|---|
| Materiaal | S55C,SCM420H |
| Noottype | Eenvoudige Noot$ Dubbele Noot |
| Applicatie | 3D-printer/CNC-machine |
| Kerncomponent | Motor, lager, motor, drukvat |
| Naam | Modulaire lineaire actuator |
|---|---|
| Materiaal | Lagers van staal |
| Lange | 1001680MM |
| Diensten | OEM de diensten |
| Structuur | CNC-componenten |
| naam | KH-lagers |
|---|---|
| Type | Lineair bewegend lager |
| Structuur | lineair lager |
| Nauwkeurigheid | Hoge nauwkeurigheid |
| Kenmerken | Vloeiende en stille werking |
| Herhaalbare positioneringsnauwkeurigheid (mm) | ± 0,01 |
|---|---|
| Standaard slag (mm) | 50-1250 mm/50 interval |
| AC -servo motorcapaciteit (W) | 400 |
| Schroef de buitenste diameter (mm) | C7φ16 |
| Koppeling (mm) | 10 × 14 |
| Herhaalbare positioneringsnauwkeurigheid (mm) | ± 0,01 |
|---|---|
| Standaard slag (mm) | 25-450 mm/25 interval |
| AC -servo motorcapaciteit (W) | 400 |
| Schroef de buitenste diameter (mm) | C7φ16 |
| Koppeling (mm) | 10 × 14 |
| Naam | Gerolde Balschroef |
|---|---|
| Materiaal | S55C,SCM420H |
| Noottype | Eenvoudige Noot$ Dubbele Noot |
| Sollicitatie | 3D-printer/CNC-machine |
| Kerncomponent | Motor, lager, motor, drukvat |
| Standard motor power(W) | 750W |
|---|---|
| Repeatable positioning accuracy(mm) | ±0.01 |
| Screw diameter(mm) | 25 ball screw (C7) |
| Max stroke (mm) | 100~1500(50 interval) |
| Packaging Details | Foam and carton |
| Standard motor power(W) | 750W |
|---|---|
| Repeatable positioning accuracy(mm) | ±0.01 |
| Max stroke (mm) | 1250 |
| Screw grade | C7 rolling |
| Screw specification | 2005/2010/2020/2040(Slenderness ratio1:70) |