| Nazwa produktu | Liniowy suwak przewodnia |
|---|---|
| Materiał | Stal łożyskowa |
| Podstawowe komponenty | Łożysko |
| Kod obciążania wstępnego | ZO, ZA, ZB |
| Praktyczne branże | maszyneria |
| Nazwa produktu | Recyrkulacyjny przewodnik liniowy |
|---|---|
| Szerokość kolei przewodniej | 15-63mm |
| CombiWidth of Wysokość | 15-65mm |
| Rodzaj | Prowadnica liniowa |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Nazwa produktu | Liniowy suwak przewodnia |
|---|---|
| Tworzywo | Stal łożyskowa |
| Podstawowe komponenty | Łożysko |
| Kod obciążania wstępnego | ZO, ZA, ZB |
| Obowiązujące branże | Maszyneria |
| Nazwa produktu | Liniowy suwak przewodnia |
|---|---|
| Materiał | Stal łożyskowa |
| Podstawowe komponenty | Łożysko |
| Kod obciążania wstępnego | ZO, ZA, ZB |
| Praktyczne branże | maszyneria |
| nazwisko | Przewodnik liniowy w rolce do podwójnej osi |
|---|---|
| Materiał | Aluminium |
| Obszary zastosowania | Części do obróbki CNC |
| Numer modelu | LGD |
| Aookacja | Części do obróbki CNC |
| Nazwa produktu | Przewodnik liniowy łożyska kulki |
|---|---|
| Szerokość kolei przewodniej | 15-63mm |
| CombiWidth of Wysokość | 15-65mm |
| Rodzaj | Prowadnica liniowa |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Nazwa produktu | Precyzyjne szyny slajdów |
|---|---|
| Szerokość kolei przewodniej | 15-63mm |
| CombiWidth of Wysokość | 15-65mm |
| Rodzaj | Prowadnica liniowa |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Nazwa produktu | Liniowe przewodniki ruchowe |
|---|---|
| Szerokość kolei przewodniej | 15-63mm |
| CombiWidth of Wysokość | 15-65mm |
| Rodzaj | Prowadnica liniowa |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Nazwa produktu | Liniowy suwak przewodnia |
|---|---|
| Tworzywo | Stal łożyskowa |
| Podstawowe komponenty | Łożysko |
| Kod obciążania wstępnego | ZO, ZA, ZB |
| Obowiązujące branże | Maszyneria |
| Nazwa produktu | Blok przewodnika liniowego |
|---|---|
| Tworzywo | Stal łożyskowa |
| Podstawowe komponenty | Łożysko |
| Kod obciążania wstępnego | ZO, ZA, ZB |
| Obowiązujące branże | Maszyneria |